Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2022 | 20+ Firma Listesi

ücretsiz bayilik veren firmalar

Ücretsiz bayilik veren firmalar, girişimciler tarafından araştırılmaktadır. Yeni bir işe başlamak ve bayilik alarak bir marka ismiyle işletme açmak isteyenler, bayilik için ücret ödemeden ya da çok az ücret ödeyerek işini kurmak istemektedirler.

Bir işi kurarken işe ve işin kurulacağı yere göre masraflar artabilmektedir. Bunun üzerine bayilik ücreti de binince içinden çıkılamaz bir hal alabiliyor. Bu yüzden girişimciler belirli bir sermaye ve bayilik ücreti istemeyen firmalardan bayilik almak istiyorlar.

Son yıllarda ücretsiz bayilik veren firmalar 2022 yılında da hızla artmaktadır. Piyasada daha çok bilinmek ve marka gücünü artırmak isteyen firmalar, ücretsiz bayilik vererek şube sayılarını artırmakta ve daha çok müşteriye hitap etmektedirler.

Siz de bir sektör belirleyip bayilik almak isterseniz, karşınızda ücretli ya da ücretsiz bayilik veren birçok firma göreceksiniz. Bu firmalardan hangisini tercih edeceğiniz, sizin sermayenize göre değişecektir. Eğer bayilik ücreti almayan bir firma tercih edecekseniz, hakkında detaylı araştırma yapmalı ve hangi şartlar istendiğine dikkat etmelisiniz.

Çünkü ücretsiz bayilik verenler, bayilikten ücret almayabilir ama size verecekleri ürünleri yüksek fiyattan satabilirler. Bu yüzden detaylı araştırma yaparak, kafanıza yatıp yatmadığına karar vermelisiniz.

Peki Türkiye’de ücretsiz bayilik veren firmalar neler?

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2022’de Hangileri?

Franchise veren firmalar 2022 yılında da oldukça fazla. Kendi işinizi kurmak istediğinizde aşağıda bahsettiğim teminatsız bayilik veren firmalar aracılığıyla sektöre daha risksiz bir giriş sağlayabilirsiniz.

1. Nanoplus Hydroson – Safe Step Bayiliği

Türkiye’de bayilik veren firmalardan biri Nanoplus Hydroson. Bu firma, temizlik bakım ürünleri başta olmak üzere su yalıtım ürünleri ve kaymaz zemin satmaktadır. Ufak bir maliyetle yaklaşık 20-25 bin TL gibi bir sermaye ile böyle bir işletme kurulabilir.
Nanoplus Hydroson, ücretsiz franchising veren firmalar arasında. Türkiye’nin neredeyse her yerinde açacağınız işletmeler için bu firmadan bayilik alabilirsiniz.
Bayilik almak için firmanın iletişim kanallarından kontağa geçebilirsiniz.

 • Telefon: 03125542030
  E-mail: info@nanoplustr.com
  Adres: Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1459 Cadde No:5 İvedik O.S.B Yenimahalle/ANKARA

2. HortumMatik Bayiliği

HortumMatik adlı ürünü satan firmadır. Elinde bulunan bu ürünü satmak ve Türkiye’de herkese tanıtmak için bayilik vermektedir. Firmadan bayilik alanlar bu ürünü %50 kar ile satabileceklerdir.
HortumMatik; teminatsız bayilik veren firmalar arasında yer almasa da 1500 TL gibi bir sermaye ile giriş yapabiliyorsunuz.

 • Bayilik için 0545 881 4248 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

3. Triples Oto Bakım Ürünleri Bayiliği

ücretsiz bayilik veren firmalar

Türkiye’nin her yerine bayilik vermek isteyen firmadan ücretsiz bayilik alınabiliyor. 10 bin tl’ye bayilik veren firmalar arasında yer alan Triples, düşük bir sermaye ile sizi bünyesine kabul ediyor.
Bayilik aldıktan sonra firmanın verdiği ürünleri hemen satabiliyorsunuz.
En karlı bayilikler 2022 yılında hangisi derseniz, Triples Oto Bakım Ürünleri oldukça iyi bir tercih. Satışlarınız üzerinden %60 oranında bir kar elde edebiliyorsunuz. Bayilik için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

 • Telefon: 0553 108 0900
  E-mail: zafer@triples.com.tr

4. Lezizhan Çiğköfte Bayiliği

ücretsiz bayilik veren firmalar

Türkiye’de yavaş yavaş bayilerini artıran ve şu anda 120’nin üzerinde bayiliği bulunan Lezizhan çiğköfte, ücretsiz bayilik veriyor. 2006 yılından bu yana hizmet veren ve sunduğu ürünler müşteriler tarafından oldukça beğenilen firma, bayilik ücreti almadığı için düşük bütçe ile iş kurmak isteyenler açısından oldukça doğru bir tercih. Bayilik verirken en dikkat ettiği hususlar arasında hijyen ve lezzet var.
Eğer firmadan çiğ köfte bayiliği almak istiyorsanız, firmayla iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda bilgiler yer almaktadır.

 • Telefon: 0212 297 5997
  E-mail: lezizhan@hotmail.com
  Adres: Piripaşa mah. Yıldırım sok. No: 86/B Beyoğlu / İstanbul

5. Anadolu Çiğköfte Bayilik

anadolu çiğköfte bayilik

Ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında Anadolu Çiğ Köfte de yer alıyor. Çiğ köfte bayiliği almak ve bunun için isim hakkı ücreti ödemek istemeyen girişimciler, bu firmadan bayilik alabilir.
Bayilik için aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz.

 • Telefon: 0534 821 4356
  Adres: Güven mahallesi İnönü caddesi No:60 / MALATYA

6. Oba Döner Bayiliği

oba döner bayilik

Yemek sektöründe hizmet veren ve bayilik vererek büyümeyi hedefleyen firmalardan biri de Oba Döner’dir.

Türkiye civarında 10’un üzerinde bayilikleri bulunmaktadır ve ücretsiz bayilik vererek 81 ilde bayilik veren firmalar arasında yer almayı hedeflemektedirler.
Firma 2012 yılından bu yana hizmet veriyor ve bayilik almak isteyenler aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilmektedir.

 • Telefon: 0506 507 5089
  Adres: Muratpaşa Mah. Tuna Cad. Bayrampaşa /  İstanbul

7. Köftey’s Köfte Bayiliği

Gıda sektöründe bayilik almak isteyenler için en ideal firmalardan biri de Köftey’s Köfte. Bayilik veren gıda firmaları 2021 yılında da sayısını arttırmaya devam ettirirken Köftey’s Köfte gibi bir fırsatı değerlendirerek, bayilik ücreti vermeden daha az masraf ile bu işe başlayabilirsiniz.

Tabi tüm bunların yanında bayilik için bazı şartları mevcut. Bunlardan en önemlisi, bayilik açılacak yerlerin büyüklüğüyle alakalı. Eğer bir AVM’de yer açılacaksa en az 50 metrekare bir yer, sokak üzerinde açılacaksa en az 100 metrekare bir yer olmalıdır.
Firmadan bayilik almak isteyenler aşağıdaki iletişim adreslerine başvurabilirler.

 • Telefon: 0850 441 1881
  Adres: Korkut Reis Mahallesi Ihlamur Sokak 129/C Çankaya/ANKARA

8. Paspasmatik Bayiliği

Otomobillerde sürücülerin sürüşlerini rahatlatan bir ürün üzerine satış gerçekleştiren Paspasmatik, ürün bayiliği veren firmalar arasında. Herhangi bir bayilik ücreti ödemeden satışlarınızı gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.
Bayilik almak isteyenler aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilir.

 • Telefon: 444 38 69
  Adres: Nilüfer Ticaret Merkezi 620. Sokak No:3 Nilüfer / BURSA

9. Pierre Cassi Giyim Bayiliği

Giyim sektöründe hizmet veren ve çoğunlukla erkek kıyafetleri üzerine yoğunlaşmış olan Pierre Cassi, ücretsiz bayilik veren firmalar arasında.

Franchise veren firmalar sektöre yeni atılmış bu girişimcilere birçok konuda eğitim, satış stratejileri ve destek sunabiliyor. Pierre Cassi de Türkiye’nin çeşitli yerlerinde hizmet vermek ve büyümek için bayilik almak isteyen kişilere eğitim veren markalardan.

Ayrıca ek bilgi olarak, firmanın ürettiği malların %100 Türk malı olduğunu söyleyebilirim. Bayilik almak isterseniz aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilirsiniz.

 • Telefon: 0212 233 0910
  Adres: Türkeli Caddesi Magbeyinci Yokuşu No:22 Beyazıt / İstanbul

10. Çaytaze Çay Bayiliği

İçecek sektöründe yer alan Çaytaze Çay adlı firma, genellikle AVM’lerde hizmet veren bir firma. Bayilik almak kişilere yine AVM’lerde çay standı tavsiyesi verirken, 30 bin tl ye bayilik veren firmalar arasında yer aldığı için piyasa güçlü bir giriş yapmak isteyenler için uzun vadede oldukça karlı bir dönüş sağlayacaktır.
Firmadan bayilik almak isterseniz aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilirsiniz.

 • Telefon: 0553 851 1616
  Adres: Üçevler Mh. Ünaldı Sokak No:3 Nilüfer / BURSA

11. Dream Home Mobilya Bayiliği

Ücretsiz mobilya bayiliği veren firmalar arasından biri de Dread Home Mobilya’dır. Firma Türkiye çapında müşteri portföyü elde etmek ve markasını tanıtmak amacıyla ücretsiz bayilik vermektedir.
Firma iletişim adresleri aşağıdadır.

 • Telefon: 0312 441 6550
  Adres: Ankara Turan Güneş Bulv. No:50 Oranyolu / ANKARA

12. Bemera Lukens Mobilya Bayiliği

Mobilya bayiliği veren firmalar arasında yer alan bir diğer marka da Bemera Lukens Mobilya’dır. Mobilya sektöründe bir bayilik almak isteyenler bu firmadan bedelsiz bayilik elde edebilir.
Bayilik için başvurulacak iletişim adresleri aşağıdadır.

 • Telefon: 0533 254 1649
  Adres: Binbaşı Reşat Bey Mahallesi 381 sokak no:8 Gaziemir / İzmir

13. Vizyon Görsel Ürünler Bayiliği

Oyun hamurları, şişe açacakları gibi çeşitli ürünlerin satıldığı Vizyon Görsel Ürünler firması, Türkiye’nin çeşitli yerlerine bayilik vermektedir. Bayiliklerde de herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eğer bayilik almak isterseniz, çeşitli eğitim imkanlarından da yararlanabilirsiniz.Firmayla iletişime geçerek ücretsiz bayilik alabilirsiniz. Bayilik için başvurabileceğiniz bilgiler aşağıda mevcuttur.

 • Telefon: 0312 435 5335
  Adres: Anadolu Bulvari 174. Cadde A.T.B İş Merkezi K Blok No:294 Macunköy Yenimahalle / Ankara

14. Mochka Accessories Bayilik

ücretsiz bayilik veren firmalar

Adından da anlaşılacağı üzere çeşitli aksesuar ve takı malzemeleri satan firma 81 ile bayilik vererek büyümek istemektedir. Günümüzde 10 civarı bayiliği bulunan ve kısa sürede daha çok bayilik açarak markasını geliştirmek isteyen Mochka, iyi bir işe girip büyümek isteyenler için mantıklı bir tercih.
Teminatsız bayilik veren firma ile aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilirsiniz.

 • Telefon: 0312 446 1662

15. Cleanvac Temizlik Makineleri Bayiliği

30 yıldır temizlik sektöründe hizmet veren firma, çeşitli temizlik makineleri üretmektedir. Türkiye çapında bayilikler vererek adını duyurmaktadır.

Bayilik verdiği kişilerden herhangi bir ücret talep etmeyen firma, sermaye olarak en az 100 bin tl ye bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. O sebeple işinizi kurmadan önce maliyetlerinizi detaylıca analiz etmenizde fayda var.
Firmadan bayilik almak isteyen girişimciler aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilir.

 • Telefon: 0216 499 9090
  Adres: Esenşehir Mah.Necip Fazıl Bulvarı No.23 Y.Dudullu Ümraniye / İstanbul

16. Meg Baby Bebek Bezi Bayiliği

Bebek bezi pazarında önemli hamlelerden birini yaparak yıkanabilir bebek bezi üreten firma, Türkiye geneline bayilikler vermektedir. Firma sadece bebek bezi değil, hasta bezi ve kadın pedi de üretmektedir.Firmadan bayilik almak isteyenler aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilir.

 • Telefon: 0533 396 6062
  Adres: Fevzi Çakmak Mh. Hudai Cd. Kombassan İş Merkezi No: 44 Karatay / KONYA

17. Gökyüzü 3d Dekorasyon Bayiliği

Gökyüzü 3d Dekorasyon da bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Firmada verilen bayiliklerden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Genel olarak bu firmada aydınlatma ürünleri, 3d duvar kağıtları ve 3d cam fayanslar satılıyor.

Ücretsiz franchise veren firmalar gibi belli ürünleri değil de çağın yeniliklerini takip eden ürünleri satması da rakiplerinize oranla şansınızı arttıracaktır.
Firmadan bayilik almak isteyenler aşağıdaki adresleri kullanabilir.

 • Telefon: 0224 239 7676

18. Marmara Mantar Bayiliği

2007 yılından beri hizmet veren firma, ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Neredeyse 81 ile bayilik veren firma, bayilik için herhangi bir ücret talep etmiyor. Ayrıca 3 ay içerisinde kar garantisi vererek, en karlı bayilikler 2021 listesi arasında da yerini kapıyor.
Firma iletişim adresleri aşağıdadır.

 • Telefon: 0530 143 45 48

19. Meal Box Bayiliği

Yemek sektöründe hizmet veren ve ücretsiz bayilik veren firmalardan biri de Meal Box. Firma ev yemekleri alanında çalışıyor. Kaliteli ve lezzetli yemek sunmayı kendine görev edinen Meal Box, ücretsiz franchising veren firmalar arasında.

 • Telefon: 0216 324 8137
  Adres: Barbaros Mah. Mimar Sinan Cad. No:125 Ataşehir / İstanbul

20. Fox Kirsavar Bayiliği

Türkiye’nin neredeyse her yerinde şubeleri bulunan ve hizmet veren şirket, ücretsiz bayilik vererek şube sayılarını artırmak istemektedir. Vaad ettiği %70 kar oranıyla en karlı bayilikler arasında başı çekiyor.
Eğer firmadan bayilik almak isterseniz, aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.

 • Telefon: 0232 363 0707

Yazımda ücretsiz bayilik veren firmalar, teminatsız bayilik veren firmalar var mı, bayilik veren firmalar 2021 yılında hangileri ve hangi şartları istiyorlar detaylı olarak anlattım.

Siz de bayilik almak isterseniz, verdiğim adreslerden iletişime geçebilirsiniz. Çiğ köfte bayilik veren firmalar yazıma da göz atmanızı tavsiye ederim.

Bayilik Veren Firmalar 2022 Yılında Hangileri?

Yeni bir girişimciyseniz sıfırdan bir iş kurmak yerine, bayilik veren firmalar arasından birini tercih ederek bu işe başlayabilirsiniz.

Çiğ köfte bayiliği, mobilya bayiliği, giyim bayiliği, kahve bayiliği gibi birçok kategori mevcut. 

bayilik veren firmalar

Bir dükkan açmadan önce sizi birçok riskin beklediğini bilmelisiniz. O sebeple kar-zarar durumunu detaylıca analiz ettikten sonra bu işe başlamanızda fayda var.

Peki siz hangisini tercih edeceksiniz? Birlikte bir göz atalım.

Giyim Bayiliği Veren Firmalar 2022

Giyim bayiliği veren firmalar hangileri, aşağıda yer alan listede sizin için sıraladım.

Bu işletmelerin çoğu ürün bayiliği verdiği için özel eğitimler, destek paketleri, gerekli aksesuarların ücretsiz temini gibi imkanlar sağlıyor. Hatta teminatsız bayilik veren firmalar da mevcut.

 1. Penti Bayiliği
 2. Wessi Erkek Giyim Bayiliği
 3. İştegiy İş Elbiseleri Bayilik
 4. Collezione Giyim Bayiliği
 5. Rodrigo Giyim Bayilik
 6. Batik Giyim Bayiliği
 7. Rubys Giyim Bayiliği
 8. Miso Kadın Giyim(Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında)
 9. Piu Più Çocuk Giyim Bayiliği
 10. Calzedonia Giyim Bayiliği

Kahve Bayiliği Veren Firmalar 2022

Kahve kategorisinde bayilik veren firmalar 2022 yılında en çok tercih edilenlerden biri olmaya devam ediyor.Marka bilinirliği elde etmiş bir firma ile  çalışarak da riskinizi minimuma indirebilir, 6 ay gibi bir sürede kara geçebilirsiniz.

Aşağıda hangi kahve için bayilik veren firmalar listesi oluşturdum. Hepsinin kendine göre şartları olsa da gıda sektöründe öncelik hijyen ve kalite oluyor. Siz de aşağıda yer alan cafelerden dilediğinizi seçerek daha az risk ile işinizi kurabilirsiniz.

 1. Kahve Diyarı
 2. Starbucks Coffe
 3. Carribou Coffee
 4. Cartoon Art Cafe
 5. Brew Mood Cafe
 6. Coffemania Cafe
 7. Ottoman Nargile Atölyesi
 8. Kahve Dünyası
 9. Komşu Kahve
 10. Demlik
 11. Yemen Kahvesi
 12. Kahve Deryası
 13. Sir Winston
 14. Sokak Kahvecisi
 15. Gloria Jean’s

Mobilya Bayiliği Veren Firmalar 2022

Başlangıç sermayesi yüksek olduğu için mobilya bayiliği almak biraz tuzlu olsa da aylık yeterli sayıda satış gerçekleştirdiğinizde oldukça yüksek karlar elde edebilirsiniz.
Hatta bazı işletmeler bu işe yeni başlayanlar için pazarlama, satış ve teknik destek kapsamında eğitimler sağlamaktadır.
Ben de sizler için belli başlı mobilya bayilik veren firmalar 2022 listesi hazırladım.

 1. VitEv Konsept Mobilya
 2. Yataş Bedding
 3. Papatya Mobilya
 4. Mondi Home
 5. Bambulife Mobilya
 6. Nova Koltuk
 7. Bellona Mobilya
 8. Vanessa Mobilya
 9. Doğtaş Mobilya
 10. Çilek Odası

Sık Sorulan Sorular

Evet, ticarete atılmadan önce her şeyi detaylıca araştırıp risklerinizi minimuma indirmelisiniz. Ben de bu sebeple sizler için aklınıza takılabilecek bazı soruları cevapladım.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Neler?

Türkiye’de birçok firma bayilik vermektedir. Bunların arasında ücretsiz bayilik veren firmalar da yer almaktadır. Lezizhan Çiğköfte, Köftey’s Köfte, Paspasmatik ve Meal Box gibi firmalar ücretsiz bayilik verenler arasında yer alır.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalardan Bayilik Almak Mantıklı Mı?

Bir firmadan bayilik almadan önce firmanın sunduğu şartları ve size sattığı ürünleri incelemelisiniz. Geniş bir inceleme sonrası firmanın başarılı olduğunu düşünürseniz, o zaman mantıklı olabilir.

Franchise Veren Firmalar 2022 Yılında Hangileri?

Her yıl bayilik veren firmalar değişse de, bayilik veren firmalar 2021 için birkaç başlık yukarıda yer alan listemde mevcut. Üstelik bir çoğu ücretsiz bayilik veren firmalar olarak faaliyetini sürdürüyor. Sizler de yeni bir girişimciyseniz, ücretsiz bayilik veren firmalardan birini tercih ederek daha az risk ile sektöre giriş yapabilirsiniz.

100 bin tl ye Bayilik Veren Firmalar Var Mı?

Evet, bazı firmalar ücretsiz bayilik verse de bazıları belli bir sermayeniz olmasını istiyor. Bu sermaye, seçtiğiniz firmanın ürünlerine ve kuracağınız işin hangi sektörde olduğuna göre de değişebilir. Fakat daha önce böyle bir deneyiminiz olmadıysa öncelikle bayilik veren firmalar arasından teminatsız bayilik açabileceğiniz bir işletmeyi tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Hiç Mi Ücret Talep Etmiyor?

Çoğu firma hiç ücret talep etmiyor. Ancak bazıları belirli bir sermayeniz olması gerektiğini söylüyor. Ayrıca bazı firmalar açılacak dükkanla ilgili bazı şartları da sunuyorlar. İstediğiniz bayiliğe göre bu durum değişebilir.

Aylin Karaman

Aylin Karaman

Para kazanma yolları üzerinde uzun yıllardır araştırma yapıyor ve bu yolları deniyorum. Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyorum. Reklam, fikir ve önerileriniz için parakazanmarehberi@yandex.com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Comment
 1. Benim 300metre kare dukkanim var bayilik almak istiyorum

Leave a reply

Para Kazanma Rehberi
Logo
Enable registration in settings - general