İletişim

Parakazanmarehberi.net kurulduktan kısa bir süre sonra Türkiye’de para kazanma ya da iş kurma ya da yatırımlarla ilgilenen çok sayıda ziyaretçinin ilgi gösterdiği sitelerden biri oldu. Bu alanlardaki ihtiyaca bir karşılık sunabilmek ve ziyaretçilerin aklındaki sorulara cevap verebilmek için içerikleri oldukça kapsamlı ve anlaşılır hazırlamaya çalışıyorum.

Öyle ki çoğu zaman araştırdığınız konuda Türkçe olarak yazılmış en detaylı makaleyi websitemde bulabileceğinizi söyleyebilirim. Bu sebepten olsa gerek ziyaretçilerimiz aynı zamanda takipçiye de dönüşmekte ve her gün onlarca yorum ve mail almaktayım.

Websitemdeki içerikleri kategorilendirmek gerekirse;

  • İş Fikirleri
  • Para Kazanma
  • Finans ve finansal terimler

Pek çok aramada ilk sıralarda yer alarak her gün binlerce ziyaretçiye ulaşmaktayım. Aylık görüntülenme sayısı da 200.000’in üzerinde. Eğer siz de aylık 200.000+ ziyaretçiye reklamlarınızı sunarak hedef kitlenize erişebilmek isterseniz benimle iletişime geçerseniz.

İletişime geçmek için parakazanmarehberi@yandex.com adresine mail atabileceğiniz gibi aşağıdaki iletişim formunu da doldurabilirsiniz. En kısa sürede size cevap veriyor olacağım.
    Para Kazanma Rehberi
    Logo
    Enable registration in settings - general