Reklam İzleyerek Para Kazanma 2023

reklam izleyerek para kazanma

Reklam izleyerek para kazanmak ister misiniz? Reklam izleyerek para kazanma 2023 yılında da çok kullanılacak internetten para kazanma yolları arasında yer alıyor.

Ben de yazımda internet üzerinden reklam izle para kazan yöntemleri neler, reklam izleyerek para kazandiran uygulamalar ve siteler hangileri sizlere göstereceğim. Reklamdan ne kadar para kazanılır ki diyip geçmeyin. Yattığınız yerden para kazanma imkanı eminim sizin de kulağınıza cazip gelecektir.

Reklam izleme siteleri, reklamların daha çok izlenmesi için kullanıcılarla gelirini paylaşmakta. Yani ne kadar fazla kişiye izletirsem o kadar kar ederim düşüncesindeler. Bu yüzden karlarını paylaşmaktan çekinmiyorlar. Video reklam izle para kazan yöntemleri 2023 yılında sosyallikten uzaklaştığımız ve evde daha fazla vakit geçirdiğimiz bu dönemlerde zamanımızı paraya çevirebileceğimiz yöntemlerden biri.

Eğer siz de reklam izleyerek para kazanmak hedefinde iseniz bunu nasıl yapacağınızı aşağıda sizler için detaylıca anlattım. Video reklam izleyerek para kazanmak istiyorsanız yazımın tamamını dikkatlice okuyup uygulamalısınız.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Mümkün Mü?

reklam izleyerek para kazanma, reklam izleyerek para kazanmak

Evet, reklam izleyerek ayda ortalama 1000-2000 ₺ para kazanabilirsiniz. Normalde reklam izle para kazan siteleri düşük ödemeler yapıyor fakat dolar ile ödeme yapan bir site bulursanız ayda 30-40 $ kar edebilirsiniz.

Her geçen gün video izleyerek para kazanmak da bir gelir kaynağı haline geliyor. Zaten online para kazanma işleri ve yöntemlerinin arttığını da görebilirsiniz.

Şirketleri ürünlerini duyurmak amacıyla reklam sitelerine ürün reklamlarını verirler. Daha sonra bu siteler de ürünlerin reklamlarını kullanıcılarına gösterirler. Böylece ürünler tanıtılmaya başlanmış olur.

Kullanıcılar bu sitelere girerler ve ürün reklamlarını izlerler. İzleme işlemi sonrasında her izleme başına para veya puan alırlar. Elbette reklam izleyerek para kazanmak birçok alternatif ile karşımıza çıkıyor. Bunlar genellikle; youtube reklam izle kazan, netflixte reklam izle para kazan, google reklam tıklayarak para kazan gibi mantıktaki sitelerdir.

Tabi bu sitelerin koyduğu şartlara uymadığınız takdirde takdirde kazancınız onaylanmadığı gibi zamanınızı da boşa harcamış olursunuz. O sebeple bu tarz siteler veya para kazandıran uygulamalar ile çalışmadan önce sizden ne beklediklerini tam olarak anlayarak bu işe koyulmalısınız.

Reklam İzleyerek Para Kazanmak İçin Ne Yapılmalı?

Reklam izle para kazan yönteminde bilinmesi gerekenler var. Burada en önemli olan unsur internet bağlantısıdır. Günümüzde artık her yerde internet bağlantısı var. Kafelerde, restoranlarda hatta sokakta bile bağlantı var. Zaten mobil telefonlar, gelişen internet altyapısıyla beraber internetsiz kalmıyor.

İnternete bağlanmanız kolay ama bağlantıyı kopmadan sağlamak her zaman kolay olmayabiliyor. Bunun için bağlantınızı kontrol ederek, reklam izleme sırasında kopmaması için gerekli işlemleri yapmalısınız.

Bağlantıdan emin olduktan sonra kendinize reklam izleyerek para kazandıran siteler ve reklam izleyerek para kazanma uygulaması bulmalısınız. Bulduğunuz sitelerin güvenilir olduklarından emin olmalısınız. Ben de size bazı siteleri yazımda vereceğim.

Bulunan sitelerde kazanç ödemesi için bazı ödeme yöntemleri bulunacak. Bu ödeme yöntemlerinin size uygun olup olmadığına bakmalısınız. Mesela Paypal ile ödeme varsa, Türkiye’den bu yöntem ile ödeme alamazsınız.

Yöntemler de size uygunsa sitelerin kayıt ol kısmından kendinize bir üyelik açmanız gerekiyor. Üye olurken bilgilerinizi doğru şekilde doldurmalısınız. Aksi takdirde ödeme işlemlerinde sorun yaşayabilirsiniz.

Üyelik işlemi tamamlanınca karşınıza sorular ve reklamlar çıkacak. Buradaki soruları özenli şekilde cevaplamanız önemli. Reklamları da belirlenen süre kadar izlemelisiniz. Erkenden reklamı kapatırsanız, kazancınız sayılmayabilir.

Reklam para kazanma işlemini gerçekleştirmenizi sağlar fakat bu uygulamaların çoğu paranızı çekebilmeniz için bir alt limit koyacaktır. Bu limite ulaştıktan sonra para çekme emri verebildiğinizi bilmelisiniz. Belirlenen ödeme yöntemleri gerçekleşmediği takdirde ödemeniz tamamlanmayacaktır.

Video İzleyerek Para Kazanma

Video izleyerek para kazanma 2023 yılında oldukça popüler oldu. İnsanlar evde kaldıkları süre boyunca vakitlerinin çoğunu ekran başında geçirdi. Bunun sonucunda reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar trend haline gelmeye başladı. İnsanlar oturdukları yerden sadece internetten reklam izleyerek para kazanma hedefine ulaştılar.

reklam izleyerek para kazanma

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar genelde birçok seçenek sunarak çalışmaktadır. Bu uygulamaların genellikle sizden ne beklediğini yukarıda sizin için listeledim. Birini veya birkaçını seçerek sen de hemen reklamdan para kazan!

Reklam İzleyerek Para Kazanmak 2023 Yılı İçin Kazançlı Mı?

Reklam izleme işinde ürün sahibi şirketler bazı kullanıcıları seçiyorlar ve ürünlerini önce onlara tanıtıyorlar. Ardından o kullanıcılardan çevresindeki insanlara ürünleri duyurmalarını istiyorlar. Böylece zincir oluşturmayı amaçlıyorlar. Bunun sonucunda herkes kazançlı çıkıyor.

Farklı bir yöntem olarak eğer kullanıcıların çevresindekiler ürünleri zaten tanıyorsa, kullanıcılar mail ve SMS kanallarını kullanarak farklı kişilere ürünleri tanıtıyorlar. Böylece büyük bir kitle oluşuyor.

Ayrıca reklam sahipleri, hazırladıkları websitelerine ürünlerin reklamlarını görsel ya da yazılı şekilde koyuyorlar. Ardından reklamların tıklanmasıyla ve ürünlerin satılmasıyla beraber üreticiler para kazanıyor.

Popüler para kazanma sistemlerini aşağıdaki gibi.

Your Survey: Reklam izleyerek ve anket doldurarak para kazandırabilen sistem reklamlara göre fiyatlar değişse de ortalama olarak 1 dolar ödeme yapıyor. 2023 yılında da reklam izletmeye devam edecek.
Zen Survey: Reklam izleterek ve anket doldurtarak para veren sistem, günlük 1000 kişiye 100 dolar para veriyor. Bunun dışında diğer çalışmalar için ortalama 1 dolar ödeme yapıyor.

Tüm bu bu reklam izle para kazan yöntemleri sadece reklama ihtiyacı olan firmalar tarafından değil, büyük firmalar tarafından da kullanılıyor. Böylece hem reklam masraflarını azaltmayı hem de reklam bedelinin bir kısmını çalışanlarına vererek teşvik etmeyi amaçlıyor.

Teşvik hem çalışanların motivasyonunu yükseltirken hem de reklamları genişletiyor. Bu nedenle bu tür girişimler firmalara cazip gelmektedir.

Reklam İzle Para Kazan 2023

Reklam izle para kazan sisteminde şirketler yukarıda da bahsettiğim üzere çalışanlarına teşvik vererek onların daha çok reklam yapmasını sağlıyorlar. Sırf bu iş için bile birçok kişiyi istihdam edebiliyorlar.

O kişilere reklamları izletiyorlar ardından mail ve SMS ile çevrelerindeki kişilere göndermelerini istiyorlar. Gönderdikleri kişiler de başkalarına yolluyor ve böylece reklamlar bir zincir halinde yayılıyor. Mesajın ulaştığı her kişi reklamdan para kazanmak için şans elde etmiş oluyor.

Reklam izle para kazan 2023 yılının önemli sloganlarından biri olmayı başardı. Evde kaldığımız karantina günlerinde canı sıkılan herkes ekranlardan dizi film izlemeye başladı. Ancak vakitlerini bunlara değil de reklamdan para kazanma için ayıranlar da oldu.

Reklam yapacak kişiler sadece çevresindeki reklam izleyecek kişilere ihtiyaç duyuyorlar. Yani zincirleme etki yaratacak kişilere. Bahsettiğim yöntem maliyetleri azaltıyor fakat uğratıcı oluyor. Burada reklamlanan ürünlerin insanların ilgisini çeken ürünler olması önemli. Bu sayede reklam daha kolay hale gelebilir.

Reklam sisteminin hızlı şekilde başarıya ulaşması için pratik ürünler daha etkili olmaktadır. Şirketler her zaman az maliyetle çok kar etmeyi amaçlar. Her zaman işler öyle gelişmese de o şekilde gelişmesi için gerekli adımlar atılır.

Reklamları pazarlayan aracı kişiler reklamlardan ücret alıyorlar. Türkiye’de bile aylık 5000 TL’ye varan miktarları kazananlar mevcut. Tabi ki yurtdışında reklam izleyerek para kazananlar, Türkiye’ye göre daha çok kazanabiliyor. Hem kur farkından dolayı hem de reklam izleyecek kitlenin daha büyük olmasından dolayı.

Bu sistemde ürüne sahip firma, reklamını ne kadar çok izletirse reklam sayısını da ona göre artırıyor ve geliri arttığı için reklam izleyenlere verdiği komisyon da artıyor. Dolayısıyla ne kadar reklamınızı izletirseniz, o kadar kazanma fırsatınız oluyor. Üstelik kişi başı alacağınız ücrette gittikçe artacak.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler 2023 Yılında Neler?

Reklam izleyerek para kazandıran siteler şu şekilde;

 • Paidwork
 • Neobux
 • Superpay
 • Indoxdollar
 • Cashcrate
 • Cashfiesta
 • Earnably
 • Slidejoy
 • Ojooo Wad
 • Swagbucks
 • You-cubez
 • Wowapp Uygulaması
 • Çiko Para
 • Adwallet
 • Nielsen Digital Voice
 • App Trailers
 • Rodo
 • Netflix
 • Zareklamy
 • İrazoo

Yukarıda yer alan reklam izle para kazan uygulamaları ve siteleri sayesinde sizler de çok güzel getiriler elde edebilirsiniz. Yalnızca reklam değil video izleyerek, anket doldurarak ve hatta müzik dinleyerek bile para kazanabileceğiniz onlarca yöntem bulunuyor. Blogumda zaten bu yöntemlerin hepsinden tek tek bahsetmiştim. (İnternetten para kazanma yolları yazımdan inceleyebilirsiniz.)

reklam izleyerek para kazandıran siteler

Reklam izleyerek para kazanmak istiyorsanız, kendinize site ya da siteler bulmanız gerekiyor. Site bulduktan sonra burada verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Şunu bilmelisiniz ki günden güne bu tür sistemler daha da çoğalmakta ve ilgi görmekte. Bu sitelerin başlıcaları Neobux, Superpay ve Indoxdollar.

Çünkü birçok yeni firma açılmakta ve piyasaya girmek istemektedir. Hali hazırda piyasa da bulunan şirketlerle rekabet edebilmek için kendi isimlerini duyurmaları gerekmekte ve bu yüzden reklam çalışmalarına önem vermeleri gerekmektedir.

Bu yöntemlerle yurtiçine ve yurtdışına satış yapma potansiyeli yükseldiği için firmaların tercih etmesi oldukça muhtemeldir. Büyük firmalar bu tür reklam işlerine yönelmeyebilir. Çünkü halihazırda müşteri bulunduğu için basite kaçmak istemiyorlar.

Peki video reklam izle para kazan siteleri hangileri? Bunların dilerseniz hepsine girebilir ve reklam izlemesi yapıyorsunuz ve para kazanabiliyorsunuz. Kazanacağınız paralar reklamların süresine ve türlerine göre farklılık gösterebilir. Ödeme yöntemleri ise oldukça çeşitli. Neobux reklam izleme sitesi pek çok kişinin kullandığı bir site. Siz de bu video izle para kazan sitesi sayesinde kazanmaya başlayabilirsiniz

1. Paidwork: Para Kazanın

paidword reklam izleyerek para kazanma

Paidwork sadece reklam izleyerek para kazanma uygulaması değildir. Bu uygulamada birbirinden farklı birçok seçenek ile para kazanabilirsiniz. Paidwork için para kazandıran uygulamalar arasında yer alıyor diyebiliriz aslında. Uygulamadan hakkında bilgi verelim.

Paidwork, dünyanın heryerinden insanların ek gelir elde etmek için kullandığı bir uygulamadır. Nerede olursanız olun, internet erişimi olan herhangi bir cihazdan para kazanabilirsiniz. Platforma harcadığınız zaman ve yaptığınız görevler karşılığında size ödeme yapılacaktır.

Paidwork ile para kazanma yöntemleri:

 1. Oyun oynayarak para kazanma
 2. Anket doldurarak para kazanma
 3. Metin yazarak para kazanma
 4. Soru yanıtlayarak para kazanma
 5. Video izleyerek para kazanma
 6. Web sitelerine göz atarak para kazanma
 7. Hesap açarak para kazanma
 8. Görev tamamlayarak para kazanma
 9. Online alışveriş yaparak para kazanma

Uygulamanın Google Play üzerinden 5 milyondan fazla indirmesi var. Eğer siz de reklam izleyerek para kazanmayı denemek isterseniz buradan uygulamayı indirebilirsiniz.

2. Neobux

neobux reklam izleyerek para kazanma

Reklam izleme sitelerinden biri de Neobux. Bu sitede reklam izlemesi yapıyorsunuz ve para kazanabiliyorsunuz. Kazanacağınız paralar reklamların süresine ve türlerine göre farklılık gösterebilir. Ödeme yöntemleri ise oldukça çeşitli. Neobux reklam izleme sitesi pek çok kişinin kullandığı bir site. Siz de bu video izle para kazan sitesi sayesinde kazanmaya başlayabilirsiniz.

3. Superpay

superpay reklam izleyerek para kazanma

2003 yılından beri piyasada bulunan ve reklam izleyenlere ödül olarak para veren bir site. Bu sitede reklam izlenmesinin dışında anket doldurma işlemlerini de yapılabiliyor.

Sisteme üye olduktan sonra çeşitli seçenekler sunuluyor ve bunları tamamlayarak para kazanabiliyorsunuz.

4. Indoxdollars

inboxdollars reklam izleyerek para kazanma

Yaklaşık 15 yıldır bu piyasada hizmet veren şirket, çeşitli araştırmalar, mail gönderimleri, aramalar, ürün demesi gibi görevlerle hem şirketlerin reklam işlerini yapıp, hem de kullanıcılara para dağıtmaktadır. Burada birçok seçenek bulunduğu için para kazanma ihtimaliniz daha da yükselmektedir.

Ödeme yöntemleri açısından biraz çeşitlilik az bu yüzden kendinizde bu ödeme yöntemleri var mı diye kontrol etmeniz önemli.

5. Cashcrate

cashcrate reklam izleyerek para kazanma

Reklam izleyerek para kazanma siteleri arasındaki Cashcrate Türkiye’de de para kazanabileceğiniz en büyük platformlardan biridir. Bu sitenin yaklaşık 6 milyon üyesi var. Bu denli büyük bir etki alanına sahip bir site olduğu için reklam verenlerin de bu siteye ilgi göstermesi kaçınılmaz.

Siteye üye olanlar reklam izleyerek, anket doldurarak ve birçok görevi tamamlayarak para kazanabiliyorlar.

6. Cashfiesta

Cashfiesta, yukarıda verdiğim reklam sitelerinden daha farklı. Bu sistemin özelliği, bir eklenti ile reklam izlenmesini sağlamak. Reklam izlemek için bir eklenti indirmenizi istiyorlar ve eklentiyle beraber gezindiğiniz sitelerde reklamlar çıkıyor bunları izleyerek para kazanıyorsunuz.

Fakat bu sistem artık kullanıcılar tarafından pek ilgi görmüyor. Bu yüzden diğer yöntemleri tercih edebilirsiniz.

7. Slidejoy

slidejoy reklam izleyerek para kazanma

Slidejoy, android cihazınızın kilit ekranında reklam izleyerek para kazanma uygulamasıdır.

Slidejoy reklam izleyerek para kazanma uygulamasının avantajlı tarafı tek bir kaydırma hareketi ile ilgilenmediğiniz reklamları es geçebiliyor olmanız.

Aylık 5 dolar civarında bir kazanç elde edebiliyorsunuz.

8. Ojooo Wad

ojooo reklam izleyerek para kazanma

Ojooo; hem reklam verenler hem de reklam izleyerek para kazanmak isteyen herkesin fayda sağladığı, adil kurallara dayalı yenilikçi platform olarak karşımıza çıkıyor.

Reklam izleyerek para kazanmak, tıklama başına 0,04$’a kadar ödeme getirebiliyor. Ayrıca Personaly Offerwall ile Ojooo Videoları izleyerek, basit görevler veya teklifler yaparak para kazanabilirsiniz. Ayrıca referans aracılığı ile kayıt olursanız 5 dolarlık hoş geldin bonusu kazanabiliyorsunuz.

9. Swagbucks

swagbucks reklam izleyerek para kazanma

Merkezi El Segundo, California’da bulunan Swagbucks, Prodege, LLC’nin bir yan markasıdır. Birden fazla müşteri etkileşimi markasını işleten bir internet ve medya şirketidir.

Swagbucks video reklam izle para kazan yönteminde kazandığınız puanlar ile Amazon gibi mağazalardan hediye kartı kazanabilirsiniz.

10. You-cubez

you cubez reklam izleyerek para kazanma

Kolay bir şekilde kaydolabileceğiniz doğrudan video reklam izleyerek para kazanma uygulaması ile ek gelir elde edebilirsiniz.

İlgi alanlarınızı seçtikten sonra sevdiğiniz konularda video reklam izle para kazan uygulaması çok kolay ve eğlenceli bir yöntemdir.

11. Wowapp

wowapp reklam izleyerek para kazanma

Wowapp reklam izle para kazan uygulaması, anket çözerek ve oyunlarda görevler yaparak ve video reklam izleyerek para kazanma uygulamasıdır.

Kazancınız dolar bazından uygulamaya işlerken, çekim yapacağınız sırada dolarlarınızı Türk lirasına çevrilmesi ile kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Oyun oynayarak para kazandıran uygulamalar ile ilgili detaylı bir yazı da yazdım.

12. Nielsen Digital Voice

nielsen reklam izleyerek para kazanma

Nielsen Holding, 100den fazla faaliyet gösteren bir Amerikan bilgi, pazarlama ve veri araştırma şirketidir.

Bu platformun amacı halkın izleme alışkanlıklarını öğrenmek amacıyla video izle dolar kazan mantığında ilerleyen bir uygulama. 

Nielsen Digital Voice uygulamasında reklam, dizi ve film izledikten sonra yorum yaparak bu şirketin kullanıcı alışkanlıklarını incelemesine yardım etmenizi baz alır.  

13. Çiko Para – Çevir İzle Oyna

çiko para reklam izleyerek para kazanma

Çiko para uygulaması reklam izleyerek para kazanma uygulamaları arasında yeni bir uygulama. Zaten Google Play üstünden baktığınızda henüz 10.000 civarı bir indirmesi olduğunu görebilirsiniz.

Aslında bir fırsat. Çünkü uygulamalarda kullanıcı sayısı arttıkça kişi başına düşen görev ve gelir miktarı azalıyor. Peki Çiko para ile nasıl para kazanılır?

Çiko Para ile para kazanma yöntemleri:

 1. Şans çarkı ile para kazanma
 2. Görev yaparak para kazanma
 3. Oyun oynayarak para kazanma
 4. Bilgi yarışması ile para kazanma
 5. Kazı kazan
 6. Anket doldurarak para kazanma
 7. Video izleyerek para kazanma

Uygulamanın geliştiricileri ödemelerin 6 saat içinde yapıldığını belirtiyorlar. Ayrıca referans sistemi ile davet ettiğiniz her kişiden belirlenen yüzdelik oranınca pasif gelir de elde edebiliyorsunuz.

14. App Trailers

app trailers reklam izleyerek para kazanma

Puan toplama usulü ile çalışan App Trailers sayesinde sen de reklamdan para kazan. Peki AppTrailers nasıl çalışır? Apptrailers film fragmanı ve reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar arasında.

Burada izlediğiniz videolardan elde ettiğiniz gelir değişkendir. Ödemeleri puan toplayarak olduğu için 150 puan=0,50$’a tekabül etmektedir. Topladığınız puanlar karşılığında elde edebileceğiniz gelir 0,50$ olduğunda PayPal aracılığı ile hesabınıza ödenmektedir.

Arkadaşlarınıza referans olmakla veya üye önermekle puan toplayabileceğiniz bir izle kazan uygulaması.

15. Rodo

rodo reklam izleyerek para kazanma

Rodo app de bir izle kazan uygulaması.  Bu uygulamayı telefonunuza indirerek birkaç seçenek ile para kazanmanız mümkün. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir husus; size verilen süre boyunca reklamı izlemenizi ister ve o süreyi doldurmadan ekrandan ayrılırsanız uygulama bunu geçersiz sayar.

Rodo’da; yorum yaparak, uygulamayı ziyaret ederek, arkadaşınızı davet ederek ve video izleyerek para kazanma gibi birçok alternatiften birini seçebiliyorsunuz. Yani yalnızca izleme değil; izle kaydol kazan mantığında çalışmaktalar.

Rodo; telefondan reklam izleyerek para kazanma konusunda zaman zaman en çok kazandıran reklam siteleri arasında anılmaktadır.

16. Netflix

netflix reklam izleyerek para kazanma

Netflix reklam izle para kazan mantığından ziyade global anlamdaki kullanıcı davranışlarını anlamak için bazı zamanlarda ilan yayınlamaktadır. Netflix jobs üzerinden yayınlanan ilanları ara ara ziyaret ederek bu iş pozisyonlarını yakalama fırsatı bulabilirsiniz.

Netflixte para kazanma aslında yorum ve değerlendirme yapmanızı bekleyerek içerik kalitesini arttırmayı hedefler. Tabi son ilanını 2020 yılında yayınladığını; yani bu fırsatın çok sık gerçekleşmediğini bilmenizde fayda var.

17. Zareklamy

Para kazanmanın birçok yöntemi var. Bunu nasıl yapacağınızı adım adım öğrenmeniz için Zareklamy web sitesinde detaylı açıklama içeriği yayımlamış.  Zareklamy bir izle kazan uygulaması olmaktan ziyade birçok seçenekte internetten para kazanma imkanı sunar.

Bunlar; Oyun oynayarak, anketleri tamamlayarak, sosyal medyada işlem bırakarak, web sitelerine göz atarak, yorum yazarak, hesap oluşturarak, haber bültenlerine abone olarak ve çevrimiçi alışveriş yaparak getiri elde etmenizi sağlar. 

Zareklamy aylık 1.20 milyon ziyaretçi ile en çok kazandıran reklam siteleri arasında yer alıyor. 30 saniyelik video reklam izleyerek para kazanma yöntemler arasında en kolayı.

18. İrazoo

İrazoo, dünya çapında birçok insanın telefonuna indirip para kazandığı bir uygulamadır. Bu uygulamada topladığınız puanların bir nakit değeri vardır. Belirlenen sınıra ulaştığınızda puanlarınız karşılığında ödemenizi alabilirsiniz.

İrazoo’nun puan sistemiyle çalışıyor olması güzel bir özellik. Çünkü sevdiğiniz alanda size verilen görevleri yerine getirerek puan toplayabilirsiniz.

İrazoo ile para kazanma yöntemleri:

 1. Görev yaparak para kazanma
 2. Oyun oynayarak para kazanma
 3. Anket doldurarak para kazanma
 4. Video izleyerek para kazanma

Eğer siz de para kazandıran uygulamalardan gelir elde etmek istiyorsanız, İrazo’yu deneyebilirsiniz.

19. Adwallet

Adwallet, bir reklam izleyerek para kazanma yöntemi ama henüz bir akıllı cihaz uyumlu uygulaması yok. Onun yerine web sitesi üzerinden size verilen görevleri yerine getirerek gelir elde edebiliyorsunuz.

Adwallet ile sadece reklam izleyerek para kazanma yöntemi mevcut. 10$’a ulaştığınızda da ödeme alabiliyorsunuz.

20. Earnably

Earnably, dünya genelinde popüler olmuş bir video izleyerek para kazanma uygulamasıdır. Bu uygulamanın en güzel sisteme dahil ettiğiniz kişilerden %10’a kadar komisyon alıyor olmanız. Ne kadar kişiyi sisteme dahil ederseniz o kadar kazançlı çıkıyorsunuz.

Earnably ile video izleyerek para kazanma sisteminde para çekme alt limiti ise 1$ olarak belirlenmiş. Diğer uygulamalar gibi uzun süre beklemeden 1$’ınızı bile çekebiliyorsunuz.

Sık Sorulan Sorular

Reklam izleyerek para kazanma hakkında en detaylı şekilde siz okurlarımı bilgilendirmeye çalıştım. Bu bölümde reklam izleyerek para kazanma ve video izleyerek para kazanma hakkında bana gelen soruların yanıtları için ayırdım.

Eğer sizin de reklam izle para kazan yöntemleri hakkında görüşleriniz ya da sorularınız olursa bana yorumlar bölümünden yazabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları İle Para Kazanma Mümkün Mü?

Reklam izleyerek para kazanma dışında sosyal medya reklamları yaparak da para kazanabilirsiniz. Yani elinizde bulunan sayfalardan çeşitli ürünleri ve reklamları yaparak para kazanmanız mümkün.

Genelde bu tür işlerde tıklama başına ya da satılan ürün başına komisyon verilmektedir. Size verilen linki paylaşırsınız ve o link üzerinden alışveriş yapanlar üzerinden para kazanırsınız.

Evde Reklam İzleyerek Para Kazanan Var Mı?

Evde veya dilediğiniz herhangi bir yerde reklam izleyerek aylık 30-40 dolara kadar para kazanabilirsiniz. Evinizden, işyerinizden, parktan, kafeden ve internete erişiminiz olan her yerden kolaylıkla reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar ile para kazanabilirsiniz. Üstelik bu şekilde para kazanan yüzlerce insan var.

İnternet çağında olduğumuz için onlarca farklı para kazanma yöntemi arasından kendinize en uygun olanı tercih ederek siz de hangi yöntemin daha avantajlı olduğunu keşfedebilirsiniz.

Reklam İzleyerek Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Reklam izleyerek para kazandiran uygulamalar size küçük miktarlarda getiri sağlar. Fakat bazı reklam izle para kazan siteleri dolar ile ödeme yapıyor. Bu sitelerde reklam izleyerek para kazanabilir ve dolar ile ödeme alabilirsiniz. Böylelikle kazancınız da biraz daha yükselmiş olur.

Video reklam izle para kazan yöntemi ile tüm faturalarınızı da ödeyemezsiniz ama eğlenceli bir yolla kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Küçük miktarlarda para kazandırsa da reklam izleyerek para kazanmak boş zamanlarınızda gelir elde etmenin birçok yolundan sadece birisidir.

Yazımda internetten para kazanma yolları içerisinde yer alan reklam izleyerek para kazanma fikrinden bahsettim. Eğer bu yöntem ile para kazanmak isterseniz, belirli bir miktarda para kazanabileceğinizi ve sürekliliği olmayan bir iş olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca reklam tıklayarak para kazanma yöntemlerinin de olduğunu söylemeliyim. reklam izle para kazan işte bu kadar kolay.

Hangi Uygulamalardan Para Kazanılır?

Netflix, IndoxDollars, Swagbucks gibi uygulamalar ile para kazanabilirsiniz. Bu uygulamalardan bazılarında video izle para kazan mantığı varken bazılarında ise aynı anda birçok görev alabiliyorsunuz.

Youtube İzle Kazan Güvenilir Mi?

Youtube izle kazan ne yazık ki güvenilir sitelerden biri değil. Bu siteyi ve uygulamayı kullanların çoğu video izledikten sonra hesaplarında biriken parayı çekmek istediklerini ve paralarının yatırılmadığını söylemişler.

Zaten bu tarz online para kazanma yollarını denerken öncelikle ufak miktarda bir para çekme talebi göndermeli ve sitenin güvenilirliğini mutlaka test etmelisiniz.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yorumları Nasıl?

Reklam izleyerek para kazanma yorumları uygulamadan uygulamaya göre değişiyor. Bu yorumlara bakarken bu işi uzun zamandır yapalar ile dolandırıcıları ayrı tutmanızı tavsiye ederim. Reklam izleyerek para kazanma sisteminde gerçekten paranızı ödeyen uygulamalara baktığınızda siz de yorumların olumlu olduğunu göreceksiniz.

Aylin Karaman

Aylin Karaman

Para kazanma yolları üzerinde uzun yıllardır araştırma yapıyor ve bu yolları deniyorum. Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyorum. Reklam, fikir ve önerileriniz için parakazanmarehberi@yandex.com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

15 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. Arkadaşlar reklam izleyerek para kazanmak istiyorsanız bu sitedeki reklamları izleyin

  Dakikası 0.60 $
  Denemesi bedava

 2. Reklam seyrederek oyun oynayarak para kazanmak istiyorum

 3. Video izleyerek Para Kazanabilirsiniz izlemenizin dakikası 0.60 abd doları 

  Referans Sistemi var Üye Yaptınız Bütün Kişilerden %40 Kazanıyorsunuz

  Şu anda bir tanıtım videosunun bir dakikasının maliyeti 50 sent. Kolay: 1 saatlik çalışma için 30,00 dolar kazanabilirsiniz. Günde en az 3 saat çalışıyorsanız günlük kazancınız 90,00 dolar, bir ayda 2700 dolar olur. Yapılan anketlerin sonuçlarına göre, oesvideo.xyz sitesi şu anda diğer ücretli video görüntüleme sistemleri arasında lider sistemdir 

  Ödemelerinizi İster  bitcoin hesabınıza  ister banka hesabınıza İsterseniz Western uniodan istiyebilirsiniz

  Referans Linkim:  

  • dostum sen ciddisin bu arada umarım dediğin gibi para kazanırım bu siteden harika bir yer burası..

 4. İnternetten para kazanma

 5. Reply
  Hasan Hüseyin Çakmak 05/12/2020 at 13:47

  Evet günde 2,5 $ veren sitenin Linki Kaydoluyorsunuz.Video izliyorsunuz.Hesabınızada Para yatıyor.Gerçek.Bol kazançlar.Kolay gelsin.

 6. Reply
  Emirhan Şimşek 02/07/2020 at 22:31

  Neobux sitesi reklam değil şu siteye refaransımla gir sana 0.001 dolar vericem diyor. Paypal ve banka sistemleri mevcut tavsiye etmem.

 7. Reply
  Hatice Rümeysa Bülbül 23/06/2020 at 04:10

  Evliyim 2 çocuk annesiyim Ankara Sincan’da yaşıyorum.
  İhtiyaçim olduğu için bu işe başvurdum.

  • Hatice hanım Bolu’da iş imkanı oldukça fazla fabrika olarak..ihtiyac duyarsanız 0551 012 16 59 burak Çakır. .

 8. Bence dolar üzerinden kazammak daha mantıklı
  Günlük 2.5 dolar kazandıran site denendi tarafımca garantili ilk girişde 5 dolar ücretsiz veriliyo 80 dolar oldugunda cekiliyo günde 5 video izle 2.5 dolar kazan deneyince hak vericeksiniz

 9. tamam inşaallah hayırlı olsun diye başlıyorum

Leave a reply

Para Kazanma Rehberi
Logo
Enable registration in settings - general