Mail Okuyarak Para Kazanma Mümkün Mü?

e-posta okuyarak para kazanmak

Mail okuyarak para kazanma 2022 yılında mümkün mü? Evet, e-posta okuyarak para kazanmak artık mümkün. Blogumda sizlere pek çok para kazanma yönteminden bahsettim ve bahsetmeye devam ediyorum. Şimdi ise sıra son zamanlarda popüler hale gelmeye başlayan mail okuyarak para kazanma işine geldi.

Mail okuyarak kazanma işi nasıl bir iş? Firmalar, maillerini okutmak için bazı firmalarla görüşüyorlar ve maillerinin okunması karşılığında o firmalara para ödüyorlar. Mailleri okumak için alan firmalar, kendi kullanıcılarına mailleri gönderirler ve onlara okumaları karşılığında ücret verirler.

Mailleri okutacak firmaların websiteleri ve bu sitelere üye olan hali hazırda birçok kullanıcı vardır. Dolayısıyla mailleri okutmak için hazırda bekleyen birçok insan vardır. O insanlarla aldıkları ücretin bir kısmını paylaşırlar.

Fakat ilk maillerinin okunmasını isteyen firmadan aldıkları ücretin çok ufak bir kısmını paylaşırlar. Paranın büyük kısmı firmaya kalır.

Bazı şirketler de kullanıcılara para vermek yerine hediye ya da hediye çeki verebiliyor. Yani en az masrafla işin içinden çıkabiliyorlar.

Eğer siz de bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, beklentinizi yüksek tutmamalısınız. Çünkü yapacağınız iş karşılığında ufak meblağlar kazanacaksınız ve devamlılığı olmayacak. Bu yüzden internetten para kazanma yolları adlı yazımdaki diğer iş fikirlerine göz atabilirsiniz.

Bu işi öğrenmek ve yapmak için de sistemin işleyişine hakim olmalısınız.

Mail Okuyarak Para Kazanmak İster Misiniz?

mail okuyarak para kazanmak

İnternetin hayatımızdaki önemini artık hepimiz çok iyi biliyoruz. Neredeyse her işimizi internet üzerinden halledebiliyoruz. İnternetsiz hayatı bir hayal edin. 1 ay boyunca internetsiz kalsanız, hayat sizin için çekilmez bir yer haline gelebilir.

İnternet bu kadar önemliyken her geçen gün de yeni iş fikirleri karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri de e-posta okuyarak para kazanma. E-postaları neredeyse her işimizde kullanırız. Birine mesaj yollamak için, proje göndermek için çeşitli platformlara üye olmak için vs.

Peki mail okuyarak para kazanmak diye bir iş olduğunu biliyor musunuz? Bilmiyorsanız da artık öğrendiniz. Mail okuyarak para kazanma siteleri vasıtasıyla para kazanabilmeniz mümkün. Fakat her önünüze gelen siteden para kazanamazsınız. Güvenilir şirketleri tercih etmeniz gerekir.

Bazı siteler insanları uğraştırdıktan sonra ödeme yapmayarak vaktinizi boşa harcamanıza sebep olabilir. Ayrıca bazı siteler üye olmak için para isteyebilir. Bu tür sitelerden uzak durmanızı öneririm.

Aynı zamanda bu işleri aldığınızda birden çok mail ile ilgileneceğiniz için bilgisayarınızda önlem için bir antivirüs programının bulunması her ihtimale karşı daha iyi olacaktır. (Burada ücretsiz antivirüs programlarını listelemiştim.)

Mail Okuyarak Para Kazanmak Karlı Mıdır?

Mail okuyarak para kazanmak pek karlı bir iş değildir. Çünkü harcadığınız vakte göre kazandığınız ücret oldukça azdır. Buna rağmen birçok kişi bu tarz işlerden para kazanmak istemektedir. Mail oku para kazan diyenlerdenseniz sizin için iyi bir para kazanma yöntemi olarak değerlendirilebilir.

İşe girdiklerinde az da olsa birikim yaparım diye düşünen kişilerin çoğu saatlerce maillere bakmaktan sıkılabiliyorlar. Çünkü emeklerinin karşılıklarını tam olarak alamıyorlar.

Siz yine de denemek isterseniz, mail sitelerine üye olabilirsiniz.

Peki mail okuyarak para kazan siteleri neler?

E Posta Okuyarak Para Kazanma Siteleri Neler?

e-posta okuyarak para kazanmak

Mail okuyarak ve verilen bazı görevleri yerine getirerek para kazanmak istiyorsanız, bazı siteleri bilmelisiniz. Bu siteler sizden bazen referans yoluyla müşteri davet etmenizi de isteyecektir. Her yeni kişi kayıt olduğunda size bakiye ya da puan verirler.

O zaman ilk mail okuma sitesi ile başlayalım.

Sendearnings Nedir?

Sendearnings adlı internet sitesi, diğer sitelerden daha farklı yöntemlerle mail okuyarak para kazanma şansı sunuyor. Maillerde anketi video ve alışveriş tanıtımları oluyor. Buradaki yönledirmeleri takip edip görevleri tamamlıyorsunuz ve mail başına para kazanıyorsunuz. Kazandığınız parayı çekmek için de hesabınızda en az 30 dolar olması gerekiyor.

Sendearnings, ABC News ve Yahoo gibi kurumlarla çalışmaktadır. Bu firmalar mailleri bu siteye yollarlar ve Sendearnings de mailleri kullanıcılarına verir. Ayrıca bu site, mail okuyarak para kazandıran siteler içerisinde en iyi sitelerden biridir.

Paisalive ile Para Kazanma

Paisalive nedir? Mail okuma sitelerinden biri de Paisalive’dir. Bu siteye üye olur olmaz para kazanmaya başlarsınız. Hesabınıza üye olduğunuzda 99 Rs yüklenir. Rs, site içerisindeki para birimini tanımlar. Site içerisinde gösterilen promosyonlardan 5 Rs kazanırsınız. Ayrıca değişik promosyonlara göre de fiyat değişir.

Bu sitede referans sistemi de bulunmakta. Sizin referansınızla siteye kaydolanlardan 2 Rs kazanırsınız. Paisalive’ye üye olmak isteyenlerden ücret istenmez. Paisalive com Türkçe olarak hizmet vermiyor. Bu nedenle İngilizce bilmeniz faydanıza olacaktır.

Paisalive’den ne kadar kazanılır? Sitede günlük 50 mail okuma limiti vardır. 50 adet mail okuduğunuzda yaklaşık 3 dolar gibi bir ücret kazanırsınız.

Sitede ayrıca arkadaş davet edince de para kazanıyorsunuz. 10 arkadaş davet ettiğinizde yaklaşık 0,40 dolar kazanıyorsunuz. Yani bir günde 10 mail okuyup, 10 arkadaş davet etseniz 1 dolar kazanabileceksiniz.

Peki, Paisalive güvenilir mi? Evet, siteyi deneyimleyip buradan para kazanan çok sayıda kişi bulunuyor. Kullanıcıların yaptığı yorumlara bakıldığında ise sitenin güvenilir olduğu ve mail oku para kazan mantığı ile hareket ettiği görülmektedir.

Dolayısıyla çok zaman harcayıp az para kazanabileceksiniz. Bunun yerine en çok para kazandıran işler yazımdaki işlere yönelebilirsiniz. Fakat ben ek iş yapacağım canım sıkılınca yaparım diyorsanız, bu işi de yapabilirsiniz.

Paid To Read ile Para Kazanmak

Mail okuyarak para kazanmak isteyenler Paid to Read adlı siteyi de tercih edebilir. Bu sitede okuyacakları maillerden ve görevlerden para kazanabilirler. Günlük olarak paraları hesaplarına yansır. Bakiyeniz ödeme limiti olan 15 dolara ulaştığında, ödeme alabilirsiniz. Çeşitli ödeme yöntemleri sunulmaktadır.

Sitede ayrıca anket doldurma görevleri de vardır. Anketlerden 0,5 dolar ile 1 dolar arasında gelir elde edebilirsiniz. Tabi ki her zaman bu fiyatlardan anket dolduramazsınız.

Sitede ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek de para kazanabiliyorsunuz.

UniqPaid ile Mail Okuyarak Para Kazanmak

Sitede pek çok para kazanma yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemleri kullanarak kullanıcılar para kazanabilmektedir. Sitenin kullanıcıları ise dünya çapındadır. Sitede biriken bakiyelerinizi dünyanın her yerinden çekebilirsiniz. Dolayısıyla büyük bir platformdur. Peki sitede hangi para kazanma yöntemleri var?

E-posta okuyarak para kazanma, anket doldurarak para kazanma, siteleri ziyaret ederek para kazanma, online alışveriş yaparak para kazanma, tekliflere kayıt olarak para kazanma, görevleri tamamlayarak para kazanma, arkadaşlarınızı davet ederek para kazanma gibi para kazanma yöntemleri bulunmaktadır.

Sitede işlemleri yaptıktan sonra hesabınızda bir bakiye birikiyor. Bu bakiye 5 dolar olduktan sonra parayı çekebiliyorsunuz. Eğer Bitcoin ile para çekmek isterseniz, herhangi bir alt limite gerek olmadan paranızı çekebilirsiniz.

Uniqpaid adlı siteye kayıt olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Yazımda bahsettiğim siteler, popüler olarak tercih edilen ve hala açık olan sitelerdir. Yeni güvenilir siteler ve sistemler ortaya çıktığında size gerekli bilgilendirmeleri yapmaya çalışacağım. Sizin de yorum ve görüşleriniz varsa iletebilirsiniz.

Diğer evde para kazanma yollarını öğrenmek için evde para kazanma yolları adlı yazımı okuyabilirsiniz.

Aylin Karaman

Aylin Karaman

Para kazanma yolları üzerinde uzun yıllardır araştırma yapıyor ve bu yolları deniyorum. Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyorum. Reklam, fikir ve önerileriniz için parakazanmarehberi@yandex.com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Comment
  1. İşinize taşibim geri dönüş beklıyorm

Leave a reply

Para Kazanma Rehberi
Logo
Enable registration in settings - general