Tüm ziyaretçilere selamlar!

Ben Aylin Karaman. Para Kazanma Rehberi’nin kurucusuyum. Bu sayfada blogum ve benim hakkımda bilgiler bulacaksınız. Ayrıca sorularınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmından sorabilirsiniz.

Merak etmeyin! En kısa sürede sorularınızı cevaplamaya çalışacağım.

ODTÜ İktisat Bölümü mezunuyum. Mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmaya başladım. Hala bir özel şirkette yöneticilik görevini üstlenmekteyim.

Ticaret hayatının bir çok alanında tecrübe kazandım. Şimdi de edindiğim tecrübeleri bir hobi olarak blogumun ziyaretçilerine aktarmaya çalışıyorum.

PARA KAZANMA REHBERİ'Nİ NEDEN KURDUM?

Çevremde bu konularda yardımcı olduğum ve bana sıkça soru soran çok sayıda insan var. Aynı şekilde ülke içinde de bu konulara ilgi duyan özellikle gençler başta olmak üzere birçok insan olduğunu biliyorum.

Özellikle ekonomik durgunluğun yaşandığı bu dönemlerde hemen herkes ek iş fikirleri, internetten para kazanma yolları gibi konulara da göz atıyor. Dolayısıyla insanlara farklı bir bakış açısı katabilecek bir iş modeli tasarlayıp geliştirebilecekleri bilgileri ve deneyimleri sunmak öncelikli amacım.

Bu noktada elbette benim de eksik kaldığım, günceli takip edemediğim konular olacak. Bilgi sahibi olduğunuz konularda yorumlarınızı ve değerli katkılarınızı esirgemezseniz, bunları da ziyaretçilerle paylaşmaktan memnuniyet duyarım.

Aylin Hanım çok bilgili ve donanımlı biri. Araştırma yaptığı konularda günceli de takip ediyor. Kendisinden çok şey öğrendim. Verdiği bilgiler sayesinde şu anda akşamları birer saatimi ayırarak ek gelir elde ediyorum.
Murat Tuna
Müşteri Temsilcisi
Aylin Hanım'ın yazılarıyla karşılaşmadan önce internetten para kazanma konusuna ön yargılı bakardım. Ama öğrettiği bir iş modelini sıfırdan uygulayıp kazanmaya başlayınca yanıldığımı anladım.
Gamze Erdoğdu
Öğrenci
Aylin Hocam ile bir projede beraber çalıştık. Kendisinden öğrendiklerimiz sayesinde gelir modelimizi değiştirdik. Artık aynı iş ve müşteri sayısı olmasına rağmen daha verimli gelirler elde edebilir hale geldik. Teşekkürler.
Hüseyin Altın
Esnaf

Para Kazanma Rehberi
Logo
Enable registration in settings - general