Gratis Bayilik Veriyor Mu? | Gratis Nasıl Açılır 2024

gratis bayilik almak

Gratis bayilik veriyor mu ve Gratis nasıl açılır sorularını girişimcilerden duymaktayım. Türkiye’nin en büyük kozmetik mağaza zincirlerinden birine sahip olan Gratis, 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Özellikle kadınların ilgi odağı konumunda olan kozmetik markası, düzenlediği indirim kampanyalarla adından daha da fazla söz ettirmektedir. Popüler olduğu için de girişimciler, bu sektöre yatırım yapmak istemektedirler.

Kozmetik sektörü zaten son yılların yükselişte olan sektörü. Bu nedenle Gratis bayilik alma şartları, araştırılmaktadır. Çünkü büyük bir marka altında işe girmenin birçok avantajı olmakta.

Ben de bu rehberimde sizlere Gratis Franchise şartları neler ve Gratis nasıl açılır onu anlatacağım.

Gratis Nedir?

gratis bayilik almak

Demir SABANCI tarafından 2006 yılında kurulmuş olan Sedes Holding’in bünyesinde, 2009 yılında kişisel bakım ve kozmetik sektöründe hizmet vermek üzere Gratis kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne, Türkiye’de en çok tercih edilen kozmetik mağazalarından biri olmuştur.

Günümüzde 500’ün üzerinde şubesi bulunan Gratis, her yıl açtığı yeni mağazalarla ağını genişletmektedir. AVM’lerde ve cadde üzerlerinde birçok Gratis mağazasını görebilirsiniz.

gratis kart nasıl alınır

Gratis Kart adı verilen alışveriş kartları ile müşterilerine kolaylıklar sağlayan firmanın şuanda 5 milyonun üzerinde üyesi bulunmaktadır. Bu kişilere Gratis Kart veriliyor ve kampanyalardan faydalanabiliyorlar.

Firmanın bu kadar hızlı büyümesinde, müşterileriyle olan ilişkileri, sundukları kampanyalar, her yerde ulaşılabilir olmaları, çalışanlarını eğitip tek tip hizmet sunmaları ve en iyi markalarla çalışmaları etkilidir.

Gratis bayilerinde neler bulunur? Kadın ve erkek saç ve kişisel bakım ürünleri, makyaj ürünleri, parfümler, cilt bakım ürünleri, ağız bakım ürünleri, bebek ve çocuk ürünleri, ve duş ürünleri bulunmaktadır. Bunların dışında da çeşitli ürünler bulunmaktadır.

Önemli ve ünlü markaların ürünleri de Gratis mağazalarında bulunabilmektedir. Eğer buradan alışveriş yapmak istiyorsanız, az önce bahsettiğim Gratis Kart’tan almanızı tavsiye ederim. Çünkü çeşitli indirim ve kampanyalar olmakta. Ayrıca diğer markalarla da anlaşmalı olduğu için kıyafet gibi ürünleri de indirimli şekilde alabiliyorsunuz.

Gratis Bayilik Veriyor Mu?

gratis bayilik nasıl alınır

Girişimciler, Gratis bayilik alma şartları neler diye merak ediyorlar fakat firma henüz bayilik ya da franchise vermiyor. Bunun yıllar önce duyurmuşlardı ve şuanda politikalarında herhangi bir değişiklik görünmüyor. Yani Gratis adlı kozmetik firması, bayilik vererek çalışmıyor.

Firma bayilik vermese de bazı firmalarla işbirlikleri yapabilmektedir. Bu firmalarla çalışmasının sebebi karını artırmak ve daha da yayılmayı sağlamaktır. Eğer siz de bu konuda firmaya değer katabileceğinizi düşünüyorsanız, firmayla iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken bazı faktörlere dikkat etmeniz gerekiyor.

 • Firmanızın madi gücünü belirtmeniz gerekiyor.
 • Gratis firması ile ne gibi konularda çalışılmak istendiği açık şekilde anlatılmalıdır.
 • Firmaya hangi konularda avantaj sağlanacağı, Gratis’e anlatılmalıdır.

Eğer bu şartları sağlayabilirseniz, Gratis ile çalışma şansınız olabilir. Çünkü firma kendini daha çok geliştirmek ve genişlemek için bu gibi anlaşmaları değerlendirmekte. Değerlendirmelerde de en çok sermaye gücüne dikkat ettiklerini söyleyebiliriz.

Yani iyi bir sermaye ve fikriniz olursa, Gratis ile işbirliği yapabilmeniz mümkün hale gelebilir. Tabi ki bayilik alamayacağınızı tekrar hatırlatmak isterim.

Gratis Bayilik Ücreti Nedir?

Gratis bayilik ve franchise vermediği için herhangi bir ücret söz konusu değildir. Gratis kozmetik firması, mağazaları kendisi açmaktadır. Yukarıda bahsettiğim gibi firmayla sadece işbirliği yapabilme şansınız bulunmaktadır. Bu nedenle bayilik almak için uğraşmanıza gerek yok.

Gratis Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bayilik alınamacağını tekrar tekrar söylemek istiyorum. Onun için çeşitli şekillerde araştırma yapanlar için bu başlıkları açtım. Gratis ile çalışabilmek için şirketinizin maddi gücü hakkında Gratis’i bilgilendirip ikna etmelisiniz.

Gratis açacağı şubeleri ve koşulları kendisi belirlemektedir. Bunun için Gratis ile nasıl bir iş birliği yapabileceğinizi düşünüp proje haline getirmelisiniz. Projenizi de etkili ve ikna edici şekilde firmaya sunmalısınız.

Eğer projeniz onay görürse, sizinle istediğiniz alanda çalışmak isteyeceklerdir. Bunun için Gratis bayilik almak gibi bir düşüncenin peşinden koşmak yerine proje üretmeyi tercih etmelisiniz.

Gratis bayilik konseptleri de araştırılmaktadır. Ancak Gratis bayilik sistemi diye bir şey yoktur. Önümüzdeki günlerde de olacak gibi görünmemektedir.

Gratis ile başvurunuzla ilgili iletişime geçmek için aşağıda vereceğim kanalları kullanabilirsiniz.

Gratis İletişim Bilgileri

Gratis müşteri hizmetleri her gün 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • ÇAĞRI TELEFON: 0850 210 69 00
 • Telefon: 0 212 705 26 00 ( Genel Müdürlük )
 • Adres: Cömert Sk. Yapı Kredi Plaza C Bl. Levent Beşiktaş / İSTANBUL
 • Telefon: 0 850 210 69 00
 • Web Sitesi: www.gratis.com
 • E-Posta: info@gratis.com

Yazımda Gratis bayiliği nasıl alınır ve Gratis nasıl açılır anlattım. Aslında açılamadığını ve hangi yollarla işbirliği yapılabileceğini anlatmaya çalıştım. Bayilik alabileceğiniz bir kozmetik firması olan Watsons ile ilgili Watsons bayilik nasıl alınır adlı rehberimi okuyabilirsiniz.

Diğer iş fikirlerini görmek için en çok para kazandıran işler adlı yazıma bakabilirsiniz.

Aylin Karaman

Aylin Karaman

Para kazanma yolları üzerinde uzun yıllardır araştırma yapıyor ve bu yolları deniyorum. Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyorum. Reklam, fikir ve önerileriniz için parakazanmarehberi@yandex.com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

4 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. Merhabalar ben Hakkari’de çok iyi bir rağbet göreceğine inanıyorum bende Hakkariliyim umarım değerlendirmeye alırsınız teşekkür ediyorum

 2. Reply
  Selman Yalçın 18/07/2021 at 10:23

  Şirnagin İdil ilcesinde ikamet etmekteyi burada Gratis bayiliği açmak istiyorum ve burada iyi satış yapacağını inanıyorum ve bunun değerlendirmeye alınmasını rica ediyorum

 3. Merhaba izmir bayindir da ikamet etmekteyim burda gratis bayiliği açmak istiyorum burdaki kesim torbali tire ve izmire gitmekte bayilik şartlarınızı öğrenmek istiyorum

 4. Eşim tarafından gratisin çok talep gördüğünü ve kaliteden ödün vermediğini duydum yaşadığım ilçede gratisin çok satacagına inanıyor olmamız bizi karşınıza çıkardı ve bunun degerlendirmeye alınmasını rica ediyorum

Leave a reply

Para Kazanma Rehberi
Logo
Enable registration in settings - general