Gate.io Nedir? Nasıl Kullanılır? | En Detaylı Gate io Rehberi

gate.io nedir

Kripto para piyasasında ilgi çeken coinlerden biri olan Gate.io hakkında araştırmaların olduğunu görüyorum. Gate io nedirGate io para yatırma nasıl yapılır ve Gate.io borsası nasıl şeklinde sorularla yatırımcılar kripto para borsası hakkında bilgi aramaktadır.

Günümüzde kripto paralara olan ilgi giderek artmaktadır. Bitcoin’in çok değer kazanması ve popülerleşmesinin ardından farklı kripto paralar ortaya çıkmıştır. Bu paraların da değerleri artmıştır ve alt coinler üretilmiştir. Gateio da o kripto paralardan birine sahip borsalardan biridir. Hem kripto parası bulunur hem de kendi borsası bulunmaktadır.

Şimdi gelin Gateio nedir, Gateio hangi ülkenin, Gate.io kullanımı gibi konulara detaylı olarak bakalım. İlerleyen bölümlerde ise gate fon şifresi nedirgate io kimlik doğrulama ne kadar sürer gibi soruların yanıtlarına değineceğiz.

Gate.io Nedir?

gate.io nedir

Gate.io, Çin’de kurulan ve uzun zamandır hizmet veren bir kripto para borsasıdır. Günümüzde merkezinin Çin’de değil, ABD’nin Virginia eyaletinde olduğunu görüyoruz. Gate Technology Incorporated tarafından yönetildiği düşünülmektedir. Böylelikle Gate io hangi ülkenin borsası olduğunu görmüş oluyoruz.

Bu borsada popüler kripto paralar olan Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere yüzlerce kripto paraya yatırım yapılabilmektedir. Yatırımcılara, gelişmiş özellikler sunarak kullanıcı sayısını artırmayı amaçlamaktadır.

Dünyanın genelinde birçok ülkede hizmet verdiğini görebiliriz. Sadece İran, Kuzey Kore ve Suriye gibi dışarıya kapalı ülkelerde hizmet vermiyor.

İngilizce, Çince, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce ve Türkçe gibi birçok dilde hizmet verdiğini görmekteyiz. Gate.io Türkiye ile Türk yatırımcılar, işlemlerini rahatlıkla yapabilmeleri için Gate io Türkçe dil desteğine sahiptir.

Gate.io ile %10 komisyon indirimiyle hesap açmak için hemen tıkla. (Kayıt işlemi sadece 3 dakika sürüyor.)

Gate.io Özellikleri Neler?

Gate io borsasında işlem yapmak isteyen yatırımcıların, borsanın sunduğu hizmetleri bilmesi gerekmektedir. Avantajlarını ve dezavantajlarını öğrenerek bu borsayı tercih edip etmeme konusunda karar verebilirler.

Gate.io hesabı açarak yatırım yapanlar, borsanın sunmuş olduğu işlem platformundan yararlanabilmektedir. Sistem üzerinden kripto paraların alım satımları yapılabilmektedir. Kullanıcılar, sistemde sunulan emirleri kullanarak hızlı ve basit şekilde işlemlerini yapabilmektedir.

İşlem platformunda grafikler de verilmektedir. Dakikalık, saatlik ve günlük gibi zaman dilimleri seçilerek fiyatların değişimiyle ilgili bilgi edinilebilmektedir.

Kullanıcılar, daha önce yaptıkları işlemleri ve ne kadar bakiyelerinin olduğunu bu platform üzerinden görebilmektedir.

Gate io Yatırım Ürünleri

Gateio, kripto paraların alınıp satılabildiği bir borsadır. Kullanıcılar, birçok kripto paraya bu borsa üzerinden yatırım yapabilmektedir.

Başlıca kripto paraları olan Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Tether gibi para birimlerine yatırım yapılabilir. Bunların dışında yüzlerce kripto para da listelenmekte.

USDT yani Tether’de 600’ün üzerinde coin listelenirken, BTC yani Bitcoin’de 80’in üzerinde coin listelenmektedir.

Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), GateToken (GT), Tether (USDT), BinanceCoin (BNB), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) gibi birçok kripto paranın sunulduğunu ve yatırımcıların istediklerine yatırım yapabildiğini söyleyebilirim.

Gate io kullanıcıları, spot ve margin trading yapabilirler. Ayrıca vadeli işlem sözleşmeleri de bulunmaktadır. Yatırımcılar vadeli olarak işlemlerini yapabilmektedir. Hatta vadeli işlem sözleşmeleri uzun süreli olduğunda 100’e kadar kaldıraç oranı verilmektedir.

Gateio’da opsiyon sözleşmeleri de bulunuyor. Yatırımcılar, belirli vadelerdeki fiyatlar üzerinden alım satım işlemi yapabilmektedir. Yapılan opsiyon işletmelerinde komisyon da ödenmektedir.

Verilen vadeler oldukça kısadır. Genellikle 10 dakika ile 1 gün arasında vadeler verilmektedir. Kripto paralar kısa süre içerisinde hızlıca yükselip düşebildiği için vadelerin kısa olduğunu söylemek isterim.

Gate.io kullanımı oldukça kolay bir ara yüze sahip. Siteye girdiğiniz andan itibaren rahatlıkla piyasaları takip edebiliyorsunuz. Gerek mobil ara yüzü gerekse masaüstündeki kullanıcı ara yüzü basit ve kullanışlı.

Gateio Komisyon Oranları

Borsada hesap açarak kripto yatırımı yapan kullanıcılar, alım ve satım işlemlerinde yaptıkları işlemin %0,20’si kadar komisyon ödemektedir.

Hem alış işlemlerinde hem de satış işlemlerinde sunulan bu oran diğer piyasalarla karşılaştırıldığında, uygundur. Genel olarak diğer borsalarda %0,25 oranında komisyon kesilmektedir.

Bu borsada, komisyon oranları bazı durumlara göre düşebilmektedir. Son 30 gün içerisindeki işlem hacmi ve yatırımcıların tuttukları Gate Token miktarıyla orantılı olarak %0,055’e kadar düşebilmektedir.

Borsada BTC ile çekim yapıldığında, 0.0005 BTC kesinti yapılmaktadır. Gate io para çekme işleminde alınan ücret, diğer borsalarla aşağı yukarı aynıdır.

Para Çekme Limiti Var Mı?

gate io para yatırma, gate io para çekme

Gate.io para yatırma işlemi yapmak istendiğinde, herhangi bir limitle karşılaşılmaz. Kullanıcılar, istedikleri kadar bu borsaya para yatırabilmektedir. Para yatırma için ise kripto alıp bu borsaya aktarma yapmak gerekiyor.

Gate io para çekme limiti olarak ise her kripto parada limit getirilmiştir. Kullanıcılar, limitlere dikkat ederek paralarını çekebilirler. Sizlere bazı önemli coinlerin para çekme limitlerini vermek istiyorum.

Bitcoin çekme limiti, 100 olarak belirlenmiştir. Günde en fazla 100 Bitcoin çekilebilmektedir.

Ethereum çekme limiti, 3000 olarak belirlenmiş. 1 gün içinde en fazla 3000 Ethereum çekilebilir.

Litecoin çekme limiti 10.000 olarak belirlenmiş.

Ripple çekme limiti 80.000 olarak belirlenmiş.

Gate Token çekme limiti ise 500.000 olarak belirlenmiş. Kullanıcılar, 1 günde en fazla 500.000 Gateio çekebilmektedir.

Detaylı para çekme limit listesine Gate.io limitler sayfasından erişebilirsiniz.

Gate.io ile %10 komisyon indirimiyle hesap açmak için hemen tıkla. (Kayıt işlemi sadece 3 dakika sürüyor.)

Gate io Güvenilir Mi?

Kripto para piyasalarında işlem yapanların en çok merak ettiği konulardan biri de bu; Gateio borsası güvenilir mi konusu. Herkes parasını güvende tutmak ve güvenle işlem yapmak ister. Kripto para piyasası, devletler tarafından denetlenmediği ve resmiyete bağlanmadığı için güven konusunda endişelenmek normaldir.

Gate io borsasına baktığımızda, güvenliğe önem verdiklerini görüyoruz. Kullanıcıların giriş bilgilerini, kimliklerini ve yatırımlarını korumak için üst düzey çaba gösterdiklerini söyleyebilirim.

Kullanıcılar, hesap oluştururken çeşitli güvenlik adımlarını geçmek zorundadır. Oluşturulan şifreler, en güçlü hale getirilmesi için bazı uyarılar yapılmaktadır.

Sisteme üye olduktan sonra, iki faktörlü doğrulama adımları aktif edilebilmektedir. Telefon numarası ya da Google Authenticator yoluyla iki adımlı doğrulama yapılabilmektedir. Böylece yabancı kişilerin platforma erişmelerinin önü kesilmektedir.

Kullanıcı girişlerinin dışında, fonlar için de önemli güvenlik önlemleri alınmıştır. Kripto para borsalarında sıkça kullanılan, çevrimdışı soğuk depolama tekniğiyle fonlar saklanmakta ve korunmaktadır.

Bazı güvenlik araştırma sitelerinden incelediğim üzere Gate.io güvenlik anlamında oldukça başarılıdır.

Gate io Fon Şifresi Nedir?

Alınan güvenlik önlemlerine baktığımızda, fon şifresi adı verilen bir güvenlik önleminin daha olduğunu görüyoruz. Gate fon şifresi nedir? Yatırımcılar, fonlarına erişmek ve para çekmek için ekstra bir şifre daha belirlemek zorundadır. Diğer şifrelerden farklı olacak şekilde belirlenebilmektedir. Böylece ekstra bir güvenlik önlemi oluşmaktadır.

Bir diğer konu da Gateio fon şifresi nasıl alınır konusu. Kayıt olduktan sonra sizden bu şifreyi oluşturmanız istenecek. Ekranınıza gelen 6 haneli boşluğa sadece rakamlardan oluşan bir şifre girmelisiniz. Gateio giriş şifrenizden farklı olması gerekiyor.

Gateio fon şifresi ile yatırımcılarına giriş şifresine ek olarak bir koruma önlemi sağlamış oluyor. Bir nevi Gate io para şifresi koruması sunuyor da diyebiliriz. Fonlarınız ile yapacağınız işlemlerde bu şifre sizden istenecek. Bu nedenle şifrenizi güçlü belirleyin ve unutmayın. Daha sonrasında Gate borsası fon şifresi unuttum ile uğraşmayın.

Gate.io Müşteri Hizmetleri Nasıl?

Borsada hesap açmak isteyen ve hesabı olan yatırımcılar, borsanın sunduğu müşteri hizmetinden yararlanabilmektedir. Kullanıcıların yorumlarına baktığımızda, destek konusunda bir sorun olmadığını ve iyi olarak gösterildiğini görebiliriz.

Gateio internet sitesinde canlı destek bulunmaktadır. Bunun yanında maille de iletişime geçilebilmektedir. Tüm yöntemlerle 7 gün 24 saat destek alabilmek mümkündür. Gate io müşteri hizmetleri bu bakımdan iyi iş çıkartıyor diyebilirim.

Ancak canlı chatte Gateio Türkçe destek bulunmamaktadır. Yatırımcılar, buradan Türkçe olarak destek alamıyor. Ben bu özelliğini biraz eksik buldum. Çünkü internet sitesi Türkçe dil seçeneğiyle kullanılabilmesine rağmen, müşteri temsilcilerinden Türkçe destek alınamıyor.

Ayrıca internet sitesinde Türkçe dil seçildiğinde de bazı bölümlerin Türkçeleştirilmediğini görebiliriz. Gateio müşteri hizmetleri konusunda kötü sayılmaz. Ancak eksiklikleri de yok değil. Orta derecede olduklarını söylemek mümkün.

Kaldıraçlı İşlemler

Kullanıcılar, Gate io borsasında işlem yaparken kaldıraç ile işlem yapma şansına sahiptir. Her borsada bulunmayan bu özellik, Gate.io borsası tarafından sunularak yatırımcılara avantaj sağlamaktadır.

Kaldıraç, elde bulunan miktarın kat kat üzerinde işlem yapabilmeyi sağlayan bir araçtır. Kripto para borsalarında margin trading olarak da adlandırılabilmektedir.

Bu borsada maksimum 10 kaldıraç oranı kullanılabilmektedir. Her coinde sunulan kaldıraç oranı değişebilmektedir ve ona dair bilgi verilmektedir.

Kaldıraç kullanımına örnek vermek istiyorum. Mesela elinizde 1 Bitcoin var. 10 kaldıraçla işlem yapmak istediğinizde, elinizdeki 1 BTC ile 10 BTC varmış gibi işleme girebilirsiniz. Bu durumda 10 BTC’nin değer kazanımı kadar kar elde edebilirsiniz.

Kaldıraç kullanımı büyük avantaj sağlasa da riski de artırdığını söylemek isterim.

Pasif Kazanç Sistemi

Gate io kullanıcıları, borsanın sunduğu pasif kazanç imkanlarından da yararlanabilmektedir. Sizlere sunulan pasif kazanç sistemlerini anlatmak istiyorum. IEO, Staking ve Lending olmak üzere 3 tane pasif gelir olanağı bulunuyor.

IEO, ICO sisteminin geliştirilmiş halidir. Bir takım teknik değişikleri yapılmıştır. Bu sistemde yatırımcılar, kripto paralar piyasaya sürülmeden yani o borsada işlem görmeye başlamadan kripto paralara yatırım yapabilmektedir. Böylece kazanç elde etme oranları daha da yükselmektedir.

Staking, sunulan programdaki kripto paraları desteklemek amacıyla cüzdanda bulunan paranın bir süreliğine kilitlenmesidir. Kullanıcılar, paralarını kilitlediklerinde ve belirli bir süre tuttuklarında ödül olarak kripto para kazanırlar. Gateio’da “HODL & Kazan” adında bir staking programı bulunmaktadır. Bu sistemde yatırımcılara vadelere göre, faiz oranları sunulmaktadır. Yıllık %4-36 faiz oranı verilmekte.

Lending, kripto paranızı ödünç vermek anlamına gelmektedir. Ödünç verilmesi sonrası size kazanç verilmektedir. Bunu kiraya vermek olarak da adlandıranları görebiliriz. Borç verilen süreye göre faiz oranları belirlenmektedir. Yatırımcılar da bu faiz oranlarını alabilir ve kara geçebilir.

Ayrıca Gate io startup programları ile de farklı kazanç yöntemlerinin oluştuğunu söyleyebilirim. Peki Gate io startup nedir?

Gate io startup, borsada yeni listelenecek tokenlara yatırım yapılabilen bir sistemdir. Bu sistemde ayrıca piyasadaki işlem hacmi en büyük coinler (Bitcoin, Ethereum, Ripple vb.) indirimli bir şekilde satılmakta.

Bazı yatırımcılar Gate io startup nasıl kullanılır şeklinde sorular sormakta. Bu startuplara katılabilmek için ise en az VIP 1 seviyesinde olmanız gerekiyor. Peki Gate io vip 1 nasıl olunur? Şimdi gelin ona da bakalım.

Gate.io ile %10 komisyon indirimiyle hesap açmak için hemen tıkla. (Kayıt işlemi sadece 3 dakika sürüyor.)

Gate io VIP 1 Nasıl Olunur?

Borsadaki yatırımcıların sahip olabilecekleri çeşitli VIP seviyeleri bulunmakta. Eğer yeni kayıt olduysanız VIP 0 olarak görünürsünüz. Öncelikle, sahip olduğunuz GT Token miktarına ve alım satım işlem hacminize göre bir VIP kademeniz oluyor.

VIP seviyeniz ne kadar yüksekse o kadar düşük komisyonlarla işlem yapabiliyorsunuz. Startup kısmında bulunan coinlere daha yüksek talepte bulunma şansınız da oluyor. Gate.io VIP 1 nasıl olunur sorusu da bu yüzden yatırımcılar tarafından sıklıkla soruluyor.

Gateio VIP 1 nasıl olunur şeklinde gelen sorulara iki farklı yöntem olduğunu söyleyebilirim. Bunlardan ilki az önce bahsettiğim gibi GT Token sahibi olmak. 14 gün boyunca elinizde en az 100 GT bulundurursanız VIP 1 kademesine yükseliyorsunuz.

Diğer yöntem ise işlem hacminizi de işin içine sokuyor. Eğer 30 günlük işlem hacminiz 1.5 BTC seviyesinde ise ve en az 20 GT Token cüzdanınızda varsa yine VIP 1 kademe olabiliyorsunuz. Diğer kademelerin nasıl olduğunu ve Gate io VIP 1 olma aşamalarını aşağıdaki görsele bakarak görebilirsiniz.

gateio vip 1 nasıl olunur

Gate io Kayıt Nasıl Yapılır?

Gate io kayıt nasıl yapılır bilmek isteyen kullanıcılara, bu işlemleri nasıl yapacaklarını adım adım anlatmak istiyorum. Böylece hesap açma aşamasında bir sorun yaşamayacaksınız.

Kayıt olmak için öncelikle borsanın sitesine girmemiz gerekecek Gate.io internet sitesine tıklayınca, siteye gideceksiniz.

Ardından sitede bulunan “Kaydol” butonuna tıklamalısınız. Buna tıklayınca karşınıza bir kaydolma formu çıkacak.

Formda kullanıcı ülke, kullanıcı adı, e-posta ve şifre bilgilerini doldurmanız istenecek. Kullanıcı adınız benzersiz olmalı ve şifreniz güçlü olmalı.

Bilgileri doldurduktan sonra “18 yaşında veya daha büyük olduğumu onaylıyorum ve gizlilik politikasını kabul ediyorum” kısmını onaylamalısınız. Daha sonra “SONRAKİ” butonuna tıklamalısınız.

Sonraki adımda sizden Gate.io fon şifresi belirlemeniz istenecek. Bu şifreden size bahsetmiştim. Ek bir güvenlik adımı olduğu için ilk şifrenizden farklı olacak şekilde bir şifre belirlemelisiniz.

Daha sonra Captcha doğrulaması gelecek. Robot olmadığınızı belirtmek için bu doğrulamayı yapmalısınız.

En son olarak da mailinize gelecek linke tıklayarak hesabınızı aktifleştirebileceksiniz.

Hesabınızı açtıktan sonra güvenliği artırmak için iki faktörlü doğrulamayı da etkinleştirmenizi tavsiye ederim. Bunun için hesap ayarları kısmından güvenlik kısmına girmelisiniz. Telefon numaranızı girmeli ve iki faktörlü doğrulamayı açmalısınız. Böylece hesabınıza birisi şifrenizi bulsa bile sizin telefonunuza gelen kodu bilmeden hesabınıza giremeyecek.

Sonrasında sizden Gateio kimlik doğrulama da isteyecektir. Çoğu yatırımcı Gate io kimlik doğrulama ne kadar sürer diye merak ediyor. Bu işlemi yaptıktan kısa bir süre sonra hesabınız doğrulanıyor. Benim Gate io kyc doğrulama işlemim 3-4 saat kadar sürmüştü. Gate io kimlik doğrulama süresi kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Bunu da göz önünde bulundurmak gerekir.

Gate.io ile %10 komisyon indirimiyle hesap açmak için hemen tıkla. (Kayıt işlemi sadece 3 dakika sürüyor.)

Gate io Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Hesabınız açıldıktan ve aktifleştikten sonra hesabınıza para yatırarak işlemlere başlayabilirsiniz. Para yatırmak için aşağıda verdiğim adımları takip etmelisiniz. Şimdi gelin Gate io para yatırma nasıl yapılır yakından bakalım.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Cüzdan” bölümüne gitmelisiniz. Burada hesabınızda olan parayı ve hangi para birimlerinde olduğunu görebileceksiniz. Tabi şu an para olmadığı için bakiyeniz sıfır olacak.

Para yatırma butonuna tıklamanız gerekmekte. Para yatırma kısmına tıklayınca hangi para birimi ile yatırabileceğinizi göreceksiniz. Size uygun olanı seçtikten sonra hangi yöntemlerin kullanılabildiğini de göreceksiniz.

Mesela USDT yani Tether ile para yatıracaksanız, karşınıza Tether cüzdan numaranız çıkacak. Başka bir borsadan buraya Tether numaranızı girerek para yollayabilirsiniz. Tether ile para yatırmak istediğinizde, ERC-20 ve TRC-20 seçenekleri çıkacak bunlardan hangisini seçtiğinizi unutmayın.

Aynı şekilde Bitcoin ile para yatırmak isterseniz, BTC cüzdan adresinizi kopyalayın ve diğer borsalardan para aktarın.

Gate io para yatırma işlemi yaptığınızda, bir süre kontroller yapılacak ve kontrollerden geçildiğinde, para hesabınızda olacak. Gateio nasıl para yatırılır gördük. Şimdi de Gate io nasıl para çekilir konusuna bakalım.

Gate.io Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Gate.io borsası üzerinden işlem yaptıktan sonra paranızı çekmek isteyebilirsiniz. Paranızı çekmek için birkaç ufak adımı tamamlamanız gerekmekte. Bazı yatırımcılar Gate io para çekemiyorum şeklinde yorumlar yapıyor. Mutlaka atladıkları kısımlar vardır. Bunlara dikkat ederek tekrar denemeleri gerekiyor.

Cüzdan bölümüne gittikten sonra para çekme kısmına tıklamalısınız. Para çekmeye tıklayınca karşınıza, hangi para birimi ile çekim yapacağınızı soran bir ekran çıkacak. Buradan istediğiniz, para birimini seçmelisiniz.

Ardından elinizde bulunan para çekme cüzdan adresini buraya girmelisiniz. Belirlenen minimum çekim miktarına göre para çekme talimatını verebilirsiniz. Bu işlemi yapınca sizden komisyon kesilecek. Ne kadar komisyon kesileceğini Gate.io komisyon sayfasından görebilirsiniz.

Gate.io ile %10 komisyon indirimiyle hesap açmak için hemen tıkla. (Kayıt işlemi sadece 3 dakika sürüyor.)

Para çekme talebiniz sonrasında bir süre kontrol işlemleri yapılacak ve ardından çekim işlemi gerçekleşecek.

Hem para yatırırken hem de para çekerken sizden Gate.io fon şifresi isteneceğini unutmayın. Bu nedenle fon şifrenizi unutmayacağınız şekilde belirlemenizi tavsiye ederim.

Gateio Alım Satım Nasıl Yapılır?

Hesabınız açıp para yatırma yapınca artık alım satım yapmaya başlayabilirsiniz. Peki Gate io da alım satım nasıl yapılır? Piyasalar yazan kısma girip hangi ürünlerin listelendiğini görebilirsiniz. Ardından istediğiniz para biriminin kısaltmasını aratarak yatırım yapmak istediğiniz ürünü bulabilirsiniz.

İstediğiniz kripto paranın sayfasına girdiğinizde, karşınıza “AL-SAT” butonları çıkacak. Alım yapmak istediğinizde al, satım yapmak istediğinizde sat butonuna tıklamanız gerekiyor.

Alım yaparken ne kadar alım yapmak istediğiniz karşınıza çıkan ekrandan belirleyebilirsiniz. Satarken de aynı şekilde miktarı belirleyebilirsiniz.

İşlem gerçekleşirken sizden fon şifresi tekrar istenecek. Şifrenizi girince emriniz işleme alınacak ve durum oluşunca işleminiz gerçekleşecek.

Aldığınız ürünleri, cüzdan kısmında görebileceksiniz. Gateio alım satım nasıl yapılır konusunu da bu şekilde görmüş olduk.

Gate.io coin de işlem görmektedir. Gate Token adıyla bilinen kripto para bu borsada işlem görmektedir ve yatırımcılar istediklerinde bu coine yatırım yapabilmektedir.

Gate io kullanımı ile alakalı sormak istedikleriniz varsa bana yorum kısmından sorularınızı iletebilirsiniz.

Aylin Karaman

Aylin Karaman

Para kazanma yolları üzerinde uzun yıllardır araştırma yapıyor ve bu yolları deniyorum. Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyorum. Reklam, fikir ve önerileriniz için parakazanmarehberi@yandex.com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

4 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. Reply
  Cevdet kuskulu 02/07/2021 at 01:45

  GT coine büyük yatırım yapmak isterim ama…..diğer borsa paraları 0/050 düşerken GT token 0/0400 düşüş gösterdi….Güvenim kalmadı direnç hiç yok rezalet

 2. Slm my kısmı gerçek anlamda ne işe yarıyor. Daha önce elimde olan coinlerden 2 tanesi cüzdanımda gözükmüyor ancak my kısmında görünüyor. Sebebi şu olabilir mi son zamanlarda ki yüksek düşükten dolayı kar + ana param sıfırlandı bu yüzden mi gözükmüyor ve tekrar değerlenirse cüzdan da gözükecek midir?
  Teşekkürler

 3. Merhaba.sorum şöyle;gate.i.o da gt token almak istiyorum.paribudan trx attığımda bunu usdt ‘ye çevirip onunlada istediğim coin i satın almada tereddütüm var.emin olamıyorum.izlediğim videolardan aydınlatıcı bir bilgi elde edemedim.cevabınız için şimdiden teşekkürler.

  • Reply
   Aydın Karaman 17/05/2021 at 16:54

   Evet bu süreci yapabilirsiniz. Paribu’dan TRX atabilir veya daha paribu’da iken TRX’i USDT’ye çevirip Gateio’ya USDT olarak gönderip GT Token/USDT paritesinden GT Token alabilirsiniz. USDT gönderirken TRC20 ağıyla gönderirseniz hem hızlı transfer olur hem de çok az komisyon ödersiniz.

Leave a reply

Para Kazanma Rehberi
Logo
Enable registration in settings - general