Eve İş Veren Firmalar 2024 [Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar]

eve iş veren firmalar

Eve iş veren firmalar, birçok kişi tarafından araştırılmakta. Çünkü birçok kişi işe gitmeden evde çalışmak isteyebiliyor. Özellikle ev hanımları ve bazı öğrenciler, evlerinden çalışarak para kazanmak istiyorlar. Bu nedenle evlere iş veren firmalar neler sizlere anlatacağım. Böylece siz de eve iş almak istiyorum dediğinizde, ne yapabileceğinizi bileceksiniz.

Normal zamanlarda evden çalışmak, genelde ev hanımlarının tercih ettiği işler olsa da günümüzde işi olmayan birçok erkek de evden çalışabilmekte.

Son zamanlarda mücadele ettiğimiz Coronavirüs nedeniyle bir takım tedbirler alınmaya başlandı ve çoğu yer kapandı. İlerleyen süreçte, sokağa çıkma yasağı gibi ek tedbirler gelirse, birçok kişi işe gidemeyebilir. Böylece evde iş yapmaları gerekebilir. 

İşte bu sebeple ben de eve iş veren firmalar hakkında sizi bilgilendirerek, her türlü durumda nasıl para kazanabileceğinizi göstermek istiyorum.

Öncelikle firmaların neden evlere iş verdiğini anlatalım. Firmalar maliyetlerini düşürmek amacıyla evde ek iş arayanlar için bir takım işler vermektedir. Böylece hem personel çalıştırmayarak maliyetlerini düşürürler hem de daha çok iş yaptırabilirler.

Bu işler, zor olmayan işler oluyor genelde. Evde ek iş arayanlar rahatlıkla yapabileceği paketleme, etiketleme gibi. Bazıları da internet üzerinden iş veren firmalar aracılığıyla geliyor ve bilgisayar üzerinden işler olabiliyor.

Eve İş Veren Firmalar 2022

Ev hanımlarının çoğu eve iş veren firmalar 2022 yılında hangileri diye merak ediyor. İŞKUR evde paketleme işi veya evden yapılacak işler paylaşıyor. Üstelik İŞKUR aracılığıyla bulduğunuz için güvenilir evde paketleme işi arıyorsanız da en doğru tercihlerden biri olacaktır.

Fabrikalar ya da fabrikalarla ek iş yapmak isteyenlerin arasında bağlantı kuran fason firmalar, evlere iş dağıtırlar. Genellikle büyük şehirlerde bu tarz işlerin bulunması kolaydır. Tabi ki sanayi sektörünün gelişmiş olduğu çoğu bölgeden evlere iş gönderen firmalar bulmak mümkündür.

Bunun yanı sıra evde güvenilir iş imkanları için ikamet ettiğiniz şehirdeki toptan satışların olduğu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Genellikle toptan satışların olduğu yerlerde evlere is veren güvenilir firmalar da daha çok oluyor.

Evlere iş veren firmalar maliyetleri düşürmek için bu yola başvururlar. Bu işleri yapmak için personel tutmak yerine masrafların azalmasını ve hızlı iş yapılmasını amaçlarlar. Haliyle de her dönem bu tarz evlere iş veren firmalar ile karşılaşabilir ve kendinize uygun olanlardan birini tercih edebilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar hangi işleri veriyor?

 • İpe boncuk dizme işi (boncuk firmaları)
 • İplikleri ayırma işi (tekstil firmaları)
 • Elbise düğmesi dikme işi (tekstil firmaları)
 • Evde paketleme işleri
 • Nikah şekeri yapımı
 • Ütü ve yıkama işi
 • Çini boyama işi
 • Evlere makrome işi verenler

Yukarıda vermiş olduğum işler, Türkiye çapında en çok evlere gönderilen işlerdir. Bu gibi işler için evlere is veren firmalar çeşitli başvurular alırlar ve deneme amacıyla evlere ufak işler gönderirler. Eğer memnun kalırlarsa, işi devamlı yollarlar.

Bunun dışında referans yöntemiyle de iş alınabilir. Mesela bir komşunuz işi yaparken, ben de yapmak istiyorum dediğinizde, firma arada komşunuz olduğu için size de güvenerek iş yollayabilir. Böylece sizde evlere iş veren firmalar aracılığıyla ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Firmalar işleri kargo ile yollayabildiği gibi yakın çevredeki evlere kendi servisleriyle de bırakabilmektedirler. Aynı şekilde yapılan işler kargo ile yollanabilir ya da servislere teslim edilebilir.

Evde İplik Temizleten Firmalar 2022

Tekstil firmaları ürettikleri ürünlerin düzeltilmesi ve dışarıdan güzel görünmesi için fazlalık olan ipleri temizletirler. İpleri temizlemek için evlere paket paket, çuval çuval elbiseleri gönderirler. Evde çalışanlar da bu elbiselerin kenarlarındaki iplikleri makaslarla kesip temizlerler.

Bu süreçte birçok önemli elbise firmasının da ürünlerini görebilirsiniz. Markalarına önem verdikleri için temizlik yapılmayan elbiseleri müşterilere vermek istememektedir. Bu nedenle bu iş sürekli olacak işlerden biridir.

İplik temizleme işinde genellikle tişört, gömlek, kazak, pantolon, eldiven, şapka ve çorap gibi ürünler kullanılmaktadır. Tekstil sektörü, fabrikadan evlere is vererek bu döngüyü devam ettirirler.

İp temizleme işi dışarıdan kolay görünse bile adetlerin çok olduğunu düşünürsek, o kadar da kolay olmayabilir. Çünkü evlere gelen işler 10.000 – 20.000 adet olmaktadır ve bunların belirlenen sürede hazır hale getirilip yollanması gerekmektedir.

Bu gibi bir iş yapacaksanız, çok çalışacağınızı ve çok yüksek ücretler kazanamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Evde iplik temizleten firmalar neler, hangileri iş veriyor diye merak ediyorsanız çeşitli ilan sitelerini kontrol edebilir ve iş alabilirsiniz. Özellikle Kariyer.net gibi siteleri incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca bazı sosyal medya grupları ya da sayfalarında da bu işleri bulabilirsiniz. Böylece hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Seramik Temizleme ve Çini Boyama İşi Veren Firmalar 2022

Seramik fabrikaları ürettikleri seramiklere son rötuşların yapılması amacıyla temizleme işine ihtiyaç duyarlar. Bunun içinde evde iş yapanlara seramikleri yollarlar ve seramikleri temizlemelerini isterler.

Seramik temizleme işini genelde ev hanımları yaparlar. Ancak bu iş pek kolay bir iş değildir. Bir seramiği temizlemek için 30-40 dakika harcamak gerekebilir. Bu nedenle temizleme işinde tecrübe kazanmak gerekir.

Temizlenen seramikler paketlenerek firmaya gönderilir. Seramiklerin zarar görmemesi için paketleme işi oldukça önemlidir.

Seramik temizleyen kişilerin tecrübe kazanması gerektiğini söylemiştim. Bu süreçte çeşitli aletleri kullanmaları gerekir. Yani kolay bir iş olmadığını bilmelisiniz. Tecrübeli bir kişi 7-8 saat çalışarak günde 8-10 adet seramik temizleyebilir.

Bu şekilde eve ek iş veren firmalar, seramik başı 3-5 TL para verilir. Yani günde maksimum kazanç 50 TL olabilir. Aylık olarak düşünüldüğünde 1000 – 1500 TL kazanılabilir.

Seramik işinin dışında, çini boyama işleri de verilmektedir. Genellikle çininin önemli olduğu Kütahya ve çevresinde, ev hanımlarına ufak kurslar verilir. Daha sonra kolaydan başlamak üzere işler verilir. Çinileri boyayan ev hanımları paketleyerek firmaya gönderirler.

Çinilerin büyüklüğüne göre 2-10 TL arasında para kazanılır. Günde 7-8 saat çalışılarak günde 40-50 TL kazanılabilir.

Her iki işte de kaliteli işçilik çıkarmak önemlidir. Firmaların dikkat ettiği en önemli özelliklerden biri de zamanında teslim. Ayrıca işe devam edilmesi de firmaların değerlendirdiği önemli faktörlerdendir.

İnternet sitelerinden ya da çevrenizde bu gibi işlerde çalışanlardan seramik temizleme veya çini boyama işi alabilirsiniz.

Evde Paketleme İşleri 2022

Eve iş veren firmalar arasında paketleme işi veren firmalar da vardır. Ayrıca evlere en çok verilen işlerden biri de paketleme işidir. Paketleme işinde ürünlerin paketlenip satışa hazır hale getirilmesi yapılır. Yani ürünü hazırlamanın son hamlesidir.

Firmalar paketleme işine çok ihtiyaç duyarlar. Kendi paketleme personelleri bulunmasına rağmen hızlı bir üretim olduğunda personel eksikliği duydukları için evlere iş verirler. Çünkü yeni personel almak daha masraflı olabilir. Evde paketleme işi yapanların yorumları genellikle öğrenciler ve ev hanımlarından geldiğini görebilirsiniz.

Tabi bu noktada en önemli konulardan biri güvenilir paketleme işi bulabilmektir. Kimi firmalar sizlere paketleme yaptırıp sonradan ödeme yapmayabilir. Bu nedenle ilk yapacağınızda evde paketleme işi güvenilir mi diye firmayı test etmeli ve en düşük adet ile başlamalısınız. İlk işi tamamladıktan sonra ödemenizi sorunsuz şekilde yapıyorlarsa o zaman daha çok paketleme işi alabilirsiniz.

Peki evde paketleme işinde hangi ürünler yollanır?

 1. Giyim ürünleri (pantolon, tişört, şapka, ceket, pijama, çorap gibi)
 2. Hediyelik eşyalar (tesbih, saat, yapay çiçek, kolye, bileklik, kalem, el işi ürünleri gibi)
 3. Gıdalar (fındık, badem, Antep fıstığı, fıstık, leblebi gibi)
 4. Şeker ve tatlılar

Yukarıda verdiğim çoğu ürün paketlenmek üzere evlere gönderilmektedir. Ancak bu ürünleri paketlettiren firmalar, büyük firmalar değildir. Daha çok yerel çaplı ve iç piyasaya arz eden firmalar, evlere paketleme işleri verir.

Evde paketleme işleri çok kazanç sağlamaz. Bu işi ek gelir olarak düşünebilirsiniz. Zaten firmaların evlere iş vermesinin sebebi, masrafları aza indirmektir. Bu nedenle de ortalamanın bir tık altında ödeme yaparlar.

İŞKUR Evde Paketleme

İşkur evde paketleme işi arayanlar için en doğru tercihlerden biri. En nihayetinde İşkur bir kurum olduğu için güvenilir paketleme işleri ile karşılaşacak ve muhtemelen sorunsuz bir şekilde de emeğinizin karşılığını alacaksınız demektir.

İşkur evde paketleme işi için nereye başvurulur?

 • İşkur resmi web sitesine gidiyoruz.
 • İş arayan girişi yapıyoruz.
 • Hangi ilde yaşadığımızı seçiyoruz.
 • Arama bölümüne “paketleme işçisi” yazıp Ara butonuna tıklıyoruz.
 • Güvenilir evde paketleme işi veren tüm firmalar ve iş imkanları karşımıza çıkıyor.

Böyle firmalardan iş alabilmek için internette evde paketleme işi 2022 şeklinde aramalar da yapabilirsiniz. Emin olun illa ki size de bu tarz işlerden veren firmalar karşınıza çıkacaktır.

Evlere Makrome İşi Verenler 2022

Evde makrome işi veren firmalar evde makrome örebilecek bayanlar arıyorlar. Peki makrome nedir? Makrome işi bir düğümleme sanatıdır. Herhangi bir araç gerektirmeden elle örülmektedir. Bu sanat gemici düğümlerinden esinlenerek ortaya çıkmıştır.

aslında bakacak olursanız makrome düğüm tekniklerini öğrenmek oldukça kolaydır. Şimdilerde bohem tarzında daha da popüler hale gelmesiyle bir iş koluna dünüştü diyebilirim.

Makrome örerek ne üretebilirim dediğinizi duyar gibiyim. Ev dekorasyonu için makrome duvar süsleri, makromeden çanta, yine ev dekorasyonu için makromeden salıncaklar vb. pek çok alanda pek çok ürün üretebilirsiniz.

Evde makrome işi veren firmalar ise size sipariş üzerine parça başı işler verecektir. İşin boyutuna ve modeline göre değişse de parça başına hatrı sayılır miktarda paralar kazanabilirsiniz.

Evden Yapılabilecek Diğer İşler

evde para kazanma

Ben blogumda evden yapılabilecek işler neler size daha önce detaylı olarak anlatmıştım. Evde para kazanma yolları adlı yazımı incelerseniz, bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ancak bilgilendirme amacıyla burada da açıklama yapacağım. Evlerde yapılabilecek birçok iş bulunuyor. Bunların çoğu internet üzerinden rahatlıkla yapılabiliyor. İster elinizdeki sermayeyle paranızı değerlendirebilirsiniz, isterse yeni işler yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde para kazanmak için yapmamız ve sahip olmamız gereken en önemli şey internet bağlantısıdır. Tabi internete bağlanabilecek akıllı telefon ve bilgisayar olması da gerekmekte.

Tüm bunlara sahipseniz evde para kazanma yolları içersindeki yöntemlerden kendininize uygun olanını seçerek iş yapmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Birçok firma, aynı yukarıdaki işlerde anlattığım gibi masrafları azaltmak amacıyla evden çalışan personellere ihtiyaç duymaktadır. Mesela çağrı merkezi çalışanları ve sanal asistanlar.

Bu kişiler evlerinden çalışarak aynı şirkette çalışıyor gibi işlerini devam ettirebilirler. Bunun dışında makale yazma, Udemy’de kurs verme, blog açma, e-kitap yazma gibi işler de internet üzerinden yapılabilir.

Örneğin makale yazma işini de eve ek iş veren bir firma olarak düşünebilisiniz. Eğer araştırmayı seviyor ve kaleminize güveniyorsanız bu işi yapmak sizin için çok keyifli olacaktır.

Bu işe içerik üreticiliği de deniyor. Online olarak çalışan içerik ajansları, içerik talep eden firmaların yazılmasını istediği çeşitli konulardaki yazıları size gönderir ve kelime başı para öder. Bu işi çok detaylı anlattığım bir yazım var blog içinde. İlgilenenler için mutlaka okumalarını tavsiye ediyorum.

İnternetle pek aranız yoksa ne iş yapabilirsiniz? Evde sabun, losyon ve mum üreterek, ütü yaparak, yemek yaparak, çocuk ve yaşlı bakıcılığı yaparak para kazanabilirsiniz.

İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu?

Türkiye İş Kurumu, bildiğiniz üzere işsiz olan birçok kişiye iş sağlamaktadır. Ayrıca işsizlere de belirli şartların sağlanması dahilinde belirli süreliğine işsizlik maaşı da vermektedir.

Firmalar personel arayışı için İŞKUR’a başvurmakta. Çünkü burada biriken başvurulardan geniş bir iş arayan portföyü oluşmaktadır. İŞKUR’dan alınan personeller, sigorta yapılarak belirli ücretlerle çalıştırılmaktadır.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta, İŞKUR’dan alınacak personellerin işe gitmesidir. Yani uzaktan çalışmak isteyenlere yönelik iş bulmak zordur. Uzaktan çalışmaktan kasıt, evde çalışmak.

Yukarıda verdiğim firmalar gibi evlere iş göndermez.

Sonuç olarak İŞKUR evlere iş göndermez diyebiliriz. Ancak kurumun websitesinde çeşitli ilanlar oluşabilir. Onları takip ederek kendinize uygun işleri seçebilirsiniz. Belki de uzaktan çalışacak işleri burada bulabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Eve iş veren firmalar arıyorsanız, çeşitli araştırmalar yapmanız gerekmekte. Bunun için ilan sitelerini ve sosyal medya gruplarını kullanabilirsiniz.

Sahibinden.com, Kariyer.net gibi siteler bu işlere en çok rastlayabileceğiniz sitelerdir. Bunların dışında Facebook gruplarını da tarayabilirsiniz.

Facebook hesabınıza girerek, İstanbul eve iş veren firmalarAnkara eve iş veren firmalarİzmir eve iş veren firmalarkargo ile evlere iş veren firmalar ve eve paketleme işi veren firmalar gibi terimleri kullanarak aramalar yapıp, karşınıza çıkan gruplara katılabilirsiniz. Girdiğiniz gruplarda ara ara iş paylaşımları olacaktır. Başvuru numarasından iletişime geçerek kolayca işi alabilirsiniz.

Yazımda eve iş veren firmalar ve evlere iş veren güvenilir firmalar neler detaylı olarak bahsettim. Siz de ek iş olarak bu işleri yapabilirsiniz.

Eve İş Nasıl Alınır?

Eve iş almak istiyorsanız öncelikle firmaların evlere ne tarz işler verdiğine hakim olmanız lazım. Bunun için de internetten arama yapabilirsiniz. Örneğin evde paketleme, evde ütü yapma, evde iplik temizleme, evde sabun paketleme vb. gibi daha birçok farklı alternatif bulunuyor. Önemli olan; siz hangisini yapabilirsiniz?

Hangisini yapmak istediğinize karar verdikten sonra yazımda da detaylı olarak bahsettiğim üzere İŞKUR’da ilgili iş ilanlarını aratarak başvuru yapabilir ve eve iş alabilirsiniz.

Yalnızca İŞKUR değil, yaşadığınız şehirdeki toptancıların bulunduğu çarşılara sorarak de eve iş veren firmalar neler, bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Eve İş Veren Firmalar Neler?

Evlere iş veren firmalar, genellikle evde paketleme, iplik temizleme, ipe boncuk dizme, seramik temizleme ve düğme dikme işleri vermektedir. Bu işlerle ilgili her bölgede farklı firmalar hizmet vermekte ve ilanlar bölgesel olarak yapılmaktadır. Siz de kendi gölgenizden bir firma bulabilmek için internetten evlere iş veren güvenilir firmalar araştırması yapmalısınız.

Evlere İş Veren Yerler ve Telefon Numaraları Neler?

İlan sitelerinde bulduğunuz firmaların çeşitli iletişim bilgileri karşınıza çıkacak. Burada bazen başvuru formlarının doldurulması istenecek, bazense sizin iletişime geçmeniz beklenecek. Siz de bunları kullanarak işe ulaşabileceksiniz.

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar Neler?

Ürünlerini paketlettirmek, iplikleri temizletmek, düğme diktirmek, seramik temizletmek amacıyla firmalar evlere iş gönderirler. Buluncuğunuz bölgelerdeki ya da kargo süresi kısa olan yerlerdeki fabrikalardan bu işleri alabilirsiniz.

İnternet Üzerinden İş Veren Firmalar Neler?

Birçok firma internet üzerinden ilanlar açarak işler verebilmekte. Bunun için özel oluşturulmuş internet siteleri ve sosyal medya sayfaları bulunmakta. Ufak araştırmalarlar bu işleri alabilirsiniz. Ayrıca bazı işler de bilgisayar üzerinden olabilmektedir.

Evde Paketleme İşleri Güvenilir Mi?

Her işte olduğu gibi evde paketleme işini de suistimal eden kişiler, ek iş arayan ve aile bütçesine katkı yapmak isteyen kişileri dolandırabiliyor.

Belli bir meblağ kapora karşılığında iş göndereceklerini, işi yaptığınızda ve ödemenizi alacağınız tarihte size kaporanızı iade edeceklerini söyleyebilirler.

Eğer çevrenizde bu işi yapan kişiler varsa ve referanslık yapabiliyorlarsa o kişiler aracılığı ile bu işi yapmanızı tavsiye ederim.

Evde Paketleme İşi İçin Nereye Başvurulur?

Evde paketleme işi için eve iş veren firmalar ve İŞKUR’a başvurulur. Özellikle işkur bu konuda oldukça büyük bir iş imkanına sahip. Eğer siz de güvenilir evde iş imkanı arıyorsanız İŞKUR sayesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Aylin Karaman

Aylin Karaman

Para kazanma yolları üzerinde uzun yıllardır araştırma yapıyor ve bu yolları deniyorum. Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyorum. Reklam, fikir ve önerileriniz için parakazanmarehberi@yandex.com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

299 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. evde yapabilecegim iş arıyorum 0534 657 38 99

 2. Sakarya/karasuda ikametgah ediyorum.paketleme.isi yapmak istiyorum lutfen çok ihtiyqcim var dönüş yaparsanız sevinirim l.

 3. Evde iş istiyorum deneyimim var elim yatkın ve hızlıdır

 4. Slmlar ben karaman merkezde yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum elim çok hızlıdır ve resme el işlerine boyama vs işlerinde yetenekliyim

 5. Reply
  Remziye sönmezsoy 26/07/2021 at 07:49

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 6. Evde paketleme işi istiyorum izmirdeyim yardımcı olursanız çok sevinirim cok ihtiyacım var

 7. Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum güneşli bağcılarda ikamet ediyorum çok ihtiyacım var teşekkür ederim

 8. Reply
  Gülçin çelik 17/07/2021 at 18:17

  Uşakta oturuyorum. Ev hanımıyım. Evde yapacağım paketleme işi istiyorum.eve katkıda bulunmak istiyorum. Lise mezunuyum.1 oğlum var. Eşimden ayrıyım. 38 yaşındayım.bana yardimci olursaniz çok sevinirim.teşekürler. bana acil iş lazım. 05446489683

 9. merhaba …yarı engelliyim sağ elimden evde paketleme işi arıyorum İSTANBUL-Beylikdüzü….05070789658…ADRES:Marmara mahallesi Kocatepe caddesi 212 Eminevim marmara Evleri no:36 kat:9 BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL…..SAYGILAR

 10. Evde paketleme isi istiyorum izmirde oturuyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 11. Reply
  hakan dağgülü 29/06/2021 at 20:59

  izmirde narlıderede yaşıyorum emekliyim ailemle evde paketleme işi yapmak istiyorum

 12. Gaziantep nurdaginda yaşıyorum paketleme işi arıyorum

 13. Evde paketleme işi istiyorum Eskişehirde yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

  • Oğrenciyim acil işe ihtiyacım var 5 kisiyiz en kucuğu 18 yaşnda her türlü paketleme işini yaparım her türlü yetisir lütfen yardmcı olun bana.

 14. İse çok ihtiyacım var ve elimde baya yatkındır ve hemen kavriyorum işi titizliklen yaparım lütfen versen nayinizi brkliyorum

 15. Merhabalar. Ev hanımıyım, 2 tane çocuğum var ve işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz. Ordu’da ikamet ediyorum.

 16. Merhaba ankarada oturuyorum eve ek is icin yardimci olursaniz çok sevunirim

 17. merhaba izmir menemen de oturuyorum ıkı cocugum var . eşim işsiz paketleme işi yaparım. deneyimliyim ve hızlı teslimat yaparım

 18. Merhaba iyi günler ben daha önce paketleme ve süsleme işlerinde çalıştım acil işe ihtiyacım var İstanbul sultanbeyli de ikamet etmekteyim elf_e126@outlook.com adresimden ulaşabilirsiniz teşekkürler.

 19. İş almak istiyorum

 20. Ben adıyamandandan yazıyorum ek iş yapmak istiyorum

 21. Eşimle gelinimle evde mumpaketleme çorap p catalkasik p vidapaketleme bunlarabenzecesit farketmez anlaşırız cünkükepevde bosoturuyoruz bahçeli evler Mahmutbey yolu sendurak görğülülüsokak no 26 2. İst

 22. İyi gunler ben Birgül Sefaköy İstanbul’da yaşıyorum iş istiyorum bu zor günlerinde evime katkı sağlamak istiyorum

 23. Merhaba;
  Tarafınıza ulaşmış bulanarak evde nikah şekeri yapmak istiyorum, daha önceden davetiye ve nikah şekeri yapımında çalıştım ve elde nikah şekeri yaptım, kurdele yapımına kadar bilgim var. Evde sıcak silikon aletimde var. sadece kurdele yapımı için lehim makinesine ihtiyacım var onuda alacağım, elde paketleme işide yaptım. Dönüş yaparsanız çok sevinirim istanbul/ fatih

 24. Lütfen evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz Konya’da yaşıyorum

 25. Benim çok acil işe ihtiyaç var bana yardım eder misin acaba maddi durumuz çok kötü bu yüzden çalışmak istiyorum lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim 0544 467 83 97

 26. Merhabalar adım Melike ihracat ithalat firmasında satış danışmanı ve ayni anda tercümanım, hamileliğin 5 ayında evde oturmak zorunda kaldım eşim çalışmama izin vermiyor ve bundan dolayı boş zamanım çok . ev da ek işi yapmak istiyorum….. geri dönüş yaparsanız sevinirim

  tel+905423742809
  saygılarımla
  Melike

 27. Üç çocuk annesiyim tekstil mezunuyum 34 yaşındayım Ankara’da yaşıyorum ise ihyiyacim var

 28. Yeni evliyim ek gelire ihtiyacim var devamli bir iş olsun istiyorum

 29. Merhaba işe ihtiyacı m var acilen Aydın söke de oturuyorum

 30. merhaba paketleme işi arıyorum

 31. İstanbul’da yaşıyorum 4 kişilik ekibim var. Paketleme işi yapmak istiyoruz.

 32. Reply
  ilyas karaağaç 05/04/2021 at 15:38

  amasyadayım pandemiden dolayı çalışmıyorum ne iş olursa yaparım

 33. Merhaba istanbul merter de oturuyorum iş arıyorum

 34. Adım Selvi ÇAY, İstanbul Avcılar’da yaşıyorum evliyim. kirada oturuyoruz. Faturaları ödeyemiyoruz Biz hariç 2 arkadaşım daha var . Bu ve bunun gibi işleri yapmaya elim yatkındır. İşe ihtiyacımız var

  0541-286-82-09 ismailcay070494@gmail.com lütfen iletişime geçiniz

 35. Merhaba İstanbul Esenyurt da ikamet ediyorum evliyim çocuk yok ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 36. EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM

 37. Ankarada oturuyorum paketleme işi istiyorum

 38. Konya akşehirde ikamet ediyorum paketleme işine ihtiyacım var ev hanımıyım işinizi temiz ve titizlikle yaparım gününde teslim ederim yardımcı olursanız çok sevinirim

 39. Merhaba Ankara’da yaşıyorum.Evde paketleme işi istiyorum. Yardımcı olur musunuz

 40. Merhaba Ankara’da oturuyorum kendi evimde paketleme işi yapmak istiyorum

 41. Evde paketleme iş istiyorum nasıl ulaşırım size

 42. İş almak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 43. Evde is istiyorum elim hızlidir ulasin lutfen

 44. Merhabalar ben size darıcadan yazıyorum eşimin pandemiden dolayı düzgün işleri olmuyor o yüzden bu işe ihtiyacım paketleme işine lütfen

 45. Merhabalar pandemın başından itibaren çalişmıyorum paketleme yapabilirım banada yardımcı olursanız çok sevınırım teşekkürler simdi

 46. Bende kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 47. Paketleme yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olur musunuz zor durumdayım

 48. Merhaba bursa Yıldırım da oturuyorum evden yaoabilceğim her türlü iş olur daha önce yaptım fakat o firma kapandığı için yeni Bi yer arıyorum uzun süre devam ederim küçük cocugum oldugu için evden iş arıyorum 25 yadında hızlı ve pratik biriyim

 49. Mehmet YILMAZ
  İstanbul / esenler
  evde ek iş arıyorum.
  daha önce etiket işi yaptım.
  işleri 3-4 kişi yapacağız.
  güven açısından yüzyüzede görüşebiliriz.
  iletişime geçerseniz seviirim.
  mail attıktan sonra telefonlada görüşebiliriz.

 50. Merhaba. İstnabulda yaşıyorum. Evde ek iş arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 51. Merhaba 2 çocuğum var eşim asgari ücret alıyor.Ve bununla geçim oldukça zor evde süsleme ambalaj ve paketleme gibi işleri yapmak istiyorum. Kutlama ve özel günler için süsleme ve kutlama eşyası yapıp satıyorum.Bu tarz işlerde oldukça becerikliyim.Özel sipariş verildiği taktirde sürekli ve düzenli şekilde teslimat yapabilirim.Ekibim var ayda birden fazla bile teslimat yapabiliriz.Ulaşırsanız memnun kalırsınız.Gaziantep Şahinbeyde yaşıyorum.

 52. Merhaba 5 çocuklu bir ailenin kızıyım ailemle yaşıyoruz emekli maaşı ile ben ve kardeşlerimin eğitim ve diğer masraflarda zorlanıyoruz.Evde paketleme,ambalaj süsleme gibi işler alıp teslim ederek para kazanmak istiyoruz.Ailem ve komşularımız ile bu işi ekip şeklinde yaparak her ay düzenli ve eksiksiz teslimat yapabiliriz.Lütfen iletişime geçin.Benim ailem ve komşularımız ile ayda 2-3 teslimat bile yapabiliriz.

 53. Ek iş ihtiyacim var iki tane çocuğum var durum yok yardım olurmusunuz

 54. Mersin Toroslar oturuyorum 3çocugum var kiradayım çok ihtiyacım var bana yardımcı olursanız cok sevinirim insallah donus saglarsınız elim her işe yatgın ve hızlı iş farketmez ihtiyacım çok var lütfen bana yardımcı olun ALLAH RAZI olsun

 55. Merhaba inegolde oturuyorum çok açil işe ihtiyacım var eşim fabrikası pandemiden dolayı kapadın ve 3 annesiyim bütün faturalar üstüste Kaldı 20 kişilik bir grupum var elim yatkın hertürlü paketle iş geli elimizden lütfen bana açil dönün

 56. Merhaba evde eşim ve 3 çocuğum var paketleme işine talibiz, geri dönüş yaparsanız sevinirim

 57. Evde paketleme vb.isler yapabilirz 4 kisiyiz kayseride oturyrz

 58. Merhaba daha önce bütün paketleme işlerinden yaptık ekip basiyim 10 kisiz iş varsa alabilirz

 59. Antalya paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var lütfen dönüş yapmanızı bekliyoruz

 60. Peketleme isi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 61. Merhaba sevim ben paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim istanbul sancaktepe de oturuyorum

 62. Eve iş almak istiyorum istanbul ikitelli de oturuyorum işe ihtiyacım var olursa sevinirim

 63. Reply
  Yeter karabulut 04/01/2021 at 19:15

  Evde paketleme işi yapmak istiyoeum işe ihticım var yardımcı olursanız sevinirim

 64. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 65. Lutfen ise ihtiyacim var evliyim pandemiden dolayi issizim ihtiyacim var

 66. Lutfen ihtiyacim var her turlu paketleme yapabilirim kirikkalede yasiyorum

 67. Pandemiden dolayi issizim lutfen ihtiyacim var kirikkalede yasiyorum geri donus yapabilirseniz sevinirim her turlu paketleme yaparim. Balon.kalem.nikah sekeri vs seyleri

 68. Sultanbeyli evde iş istiyorm

 69. Paketleme işi arıyorum

 70. Eve paketleme işi almak istiyorudm yardımcı olursanız sevinirim

 71. Allah rizasi icin bana da dönün isi cok ihtiyacım var

 72. Şanlıurfa da yaşıyorum Işe ihtiyacım var hertürlü paketleme işi yapa bilirim

 73. Evde ek iş yapmak istiyorum İzmir Güzelyalı

 74. Reply
  Yasemin Tüfekçi 15/12/2020 at 22:43

  Merhaba,
  Evde paketleme işi yapabilirim.
  Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 75. evde balon bardak paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapın

 76. Reply
  Aydın Gökhan Özen 12/12/2020 at 20:15

  Merhaba
  Evde her türlü paketleme işi yapabiliriz. 3 kişiyiz. İhtiyacımız var yardımcı olur musunuz.
  0507 555 28 06

 77. Bursa Gemlik evde ek iş istiyorum cok ihtiyacım var lutfen geri donuş yapın

 78. Evde iş istiyorum paketleme işi ne olursa yaparım lütfen yardımcı olun eşim yok 2 oğlum var yasaklar yüzünden onların da işleri durdu yardım ederseniz çok sevinirim

 79. Merhaba adım Hafize Temizel evde yapmak için bir iş ariyorum ne olursa yaparim lütfen yardımcı olun lütfen çok ihtiyacım var

 80. SULTANBEYLİ DEN PAKETLEME İŞİ KALEM MONTAJ İŞİ EVDE YAPILABİLİR NE İŞİ OLUR SA

 81. Dönüş yapın lütfen SULTANBEYLİ

 82. Reply
  tuğçe gümüş 09/12/2020 at 15:17

  ekibimle birlikte paketleme, boncuk, iplik temizleme gibi birçok iş yaptık. bu işler için küçük bir depomuz var ve bize oldukça yetiyor. 5 kişiyiz ve şuan da işe ihtiyacımız var. istanbul dan yazıyorum. sizden haber bekliyorum.

 83. Istanbul basaksehirdeyim ek ise ihtiyacım var paketleme, boncuk işleme, katlama, etiket gibi işler olabilir uzun yillar boncuk isleme yaptım tek kullanımlık havlu katlayip paketleme işi de yaptım

 84. evde paketleme işine ihtiyacim var!

  • Ben Afyonkarahisar dan Satı şahin işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 85. Reply
  Sena nur altun 06/12/2020 at 00:19

  Merhaba istanbul esenyurttayim işe ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim

 86. Reply
  Tuğba hilal yeşilyurt 03/12/2020 at 20:29

  Evde boyama , boncuk ,paketleme isi arıyorum. Evliyim ve issiz kaldık lütfen yardımcı olun

 87. Acil ise ihtiyacım var zonguldaktayiz lutfen yardımcı olun

 88. Reply
  metin yapışlar 25/11/2020 at 13:48

  İstanbul Sancaktepe de yaşıyorum
  kalem paketleme işine ihtiyacım var yadimci olun

 89. Eve is almak istiyorum

 90. Merhaba evde ek iş arıyorum dönüş yaparmisiniz

 91. Merhaba ailecek evde paketleme isi yapmak istiyoruz acil dönüş yaparsaniz sevinirim.Büyukcekmece celaliyede oturuyorum acil ise ihtiyacim var

 92. istanbul esenyurt 3, 4 kişilik bir ekip var itina ile paketleme işi yapılır

 93. Lütfen bizede yardımcı olun Zor durumdayız ihtiyacım var ellimden her iş gelir ne isterseniz yaparım

 94. Öğrenciyim işe ihtiyacım var sabun kına mum telefon kılıfı her türlü ürünü paketleyebilirim

 95. Evde giyim paketleme iplik temizleme etiket hazırlama alarm çakma kart hazırlama her türlü iş yaparım lütfen acilll İzmir

 96. evde paketleme isi ariyorum
  samsun ilkadimda oturuyorum

 97. Mrb istanbul esenyurtda oturuyorum 3 kisiyiz ve hizliyiz kizlarim falan var onlar yapacak ihtiyacimiz var yardimci olun allah icin telefondan ulasin evde paketleme isi icin diyin ararken issalh ararsiniz cevat 05385111578

 98. BURSA NİLÜFER GÖRÜKLEDE OTURUYORUM. ÇOK VAKTİM VAR. PAKETLEME VS HER İŞİ YAPABİLİRİM.ELİM HIZLIDIR VE ZAMANINDA TESLİM EDERİM.

 99. merhaba , sercan bozkurt, ögrenciyim ümraniye/istanbulda yaşıyorum. ailemden ayrı yaşıyorum evimin kirasını ödeme ve günlük masraflarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

 100. evde yapabileceğim bir iş istiyorum iş elişi örgü paketleme olabilir meslek lisesi mezunuyum elim işe yatkındır.hızlı temiz titiz ve itinalı şekilde işimi zamanında bitiririm.kırıkkalede oturuyoırum.teşekkür ederim.

  • Merhaba ismim Sena Ankara Keçiören ilçesinde yaşıyorum evliyim 1 çocuk annesiyim işe ihtiyacım var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Hertürlü ev işleri yapılır. Zamanından önce ürünleri teslim edebilirim, boş vaktim çoktur..

 101. İsmim Sinem Dinçer İstanbul esenler de ikamet etmekteyim evde işe ihtiyacım var 6 aylık Bi bebeğim var en azından onun giderlerini halletmek için bilgi verirseniz sevinirim

 102. Reply
  Mertkan Ergün 03/11/2020 at 15:59

  Ben evimde ek iş yapmak istiyorum.

  1. SABUN PAKETLEME
  2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME
  3. TESBİH PAKETLEME
  4. KINA PAKETLEME
  5. MUM PAKETLEME
  6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME
  7. TELEFON KILIFI PAKETLEME
  8. VİDA PAKETLEME
  9. BONCUK PAKETLEME
  10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME
  11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME
  12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME
  13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME
  Cep: (0534) 363 23 29

 103. Bursa_Osmangazi beş kişilik bir aileyiz paketleme işi varsa bilgi almak istiyorum…

  Saygılar_

 104. Meraba kolay gelsin. Ben de çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Manisa Soma da oturuyorum.

 105. Reply
  AYŞE ŞİMŞEK 31/10/2020 at 23:06

  6kisilik ailem var çok ihtiyacım var daha önce kapak kapatma işi yaptım ama bitti
  Çok aradım ama bulamadım nolur yardımcı olun DÜZCE de duruyorum

 106. Bana ulaşablirmsniz lğtfen acil

 107. Reply
  Ayşe demiraslan 29/10/2020 at 20:04

  Merhaba benim evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yaparmısınız İstanbul okmeydınıda oturuyorum

 108. Paketleme işi yaopmak istiyorum izmir

 109. Paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

 110. Izmir de yaşıyorum ise ihtiyacım var 3 kişi yapmak istiyoruz geri dönüş yapın lütfen

 111. İşle ilgileniyorum bilgi almak istiyorum
  İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA oturuyorum.

 112. Merhaba biz iki kişi ablam la eve paketleme iş istiyoruz

 113. Istanbul arnavutköyde oturuyorum 4kisiyiz ev isi yapmak istiyoruz

 114. Reply
  Yağmur İrem Şengül 21/10/2020 at 18:11

  Yağmur İrem Şengül. 23 yaşındayım, öğrenciyim. İstanbul Ataşehirde yaşıyorum. Paketleme işlerini yapabilirim

 115. 20 yıllık tekstilciyim evdeyim gurubumda var işe ihtiyacım var

 116. Hertürlü işi yapabilirim paketleme ve montaj işinide yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen yardımcı olun Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum

 117. Bana da yardımcı olursanız çok sevinirim

 118. Slm.kocaeli derincede ikamet ediyorum.evde iş yapabilirim.05446762773

 119. Siirte is gönderebilir misiniz ihtiyacim var evde is olsa yaparim

 120. Mrb Adıyaman Besni de oturuyorum evde yapacak is istiyorum ihtiyacım var 0545 722 38 75

 121. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Annem engelli olduğu için disarda çalışamıyorum bu işe çok ihtiyacım var Ankaradayım lütfen

 122. Merhaba ose ihtiyacım var hiç bir gelirim yok lütfen bana geri dönüş yaparmisiniz gerçekten çok ihtiyacım var

 123. Ankara gölbaşı hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen dönüş yapın

 124. Reply
  bengü menteşeoğlu 07/10/2020 at 13:28

  Merhaba istanbul kartalda oturuyorum. Giyim ürünleri (pantalon, tişört, şapka, ceket, pijama, çorap gibi)
  Hediyelik eşyalar (tesbih, saat, yapay çiçek, kolye, bileklik, kalem, el işi ürünleri gibi)
  Bunlari yapabilirim.

 125. İş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 126. Acil işe ihtiyacım var borçlarım var 3 tane de çocuğum var yetişemiyoruz evde ek iş yapmak istiyoruz lütfen dönüş yapın

 127. İstanbul Beyoğlundayım, paketleme işleri yapabilirim.

  • Canım alabildin mi bende istiyorum ama iletişine geçemiyorum beni yönlendirirmisin ulaşırsan

 128. Merhabalar antalya da 4 kişilik bir ekibiz hızlı ve temiz iş yapabiliriz acil işe ihtiyacımız var lütfen evden bütün işleri yapabiliriz.

 129. Antalya /alanya
  Herhangi paketleme işi yapabilirim

 130. Bende paketleme is yapmak istiyorum ama lütfen dönüş yaparmisiniz

 131. Bende paketleme işi yapmak istiyorum çok fazlasıyla boş zamanım var hem onu değerlendirmiş olurum.hemde para kazanmış olurum elim hızlıdır bu konu da

  • Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim işime engel sorunun yok üç kişiyiz

 132. İnşalla iyi olur

 133. İşe ihtiyacım var nolur bana dönün

 134. Merhaba ev hanımıyım işe ihtitacım var paketleme yaparım boşum elimde çabuktur çok ihtiyaçlıyım

 135. Evde mum paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır ve titizimdir lütfen yardımcı olun bana

 136. Merhaba evdeyim Elim cabuktur aksama kadar boşum bende paketleme isi isterim

 137. Mrblar ben evde paketleme nikah sekeri kuruyemis gibi paketleme is istiyorm yardimci olursanz cok sevinirim guvenilir bi is istiyorm tesekkurler simdiden

 138. Merhaba kahramanmaraş oturuyorum 4 kişiyiz paketleme işi yapabilirim

 139. Evde paketleme işine acil ihtiyacım var, yardımcı olmanızı rica ediyorum. İşleriniz itina ile yapılır ve zamanı da teslim edilir,

 140. Reply
  Zehra çetintepe 15/09/2020 at 14:16

  İzmir de oturuyorum evde yapılabilecek her tür iş için hazırım, paketleme takı vs hepsi acil dönüş bekliyırum

 141. Ankarada oturuyorum esime paketleme isi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 142. Manisa’da oturuyorum , üniversite öğrencisiyim , kendime eğitimim için kullanabileceğim bir ek gelir kapısı arıyorum. Evde paketleme işini yapabileceğime inanıyorum. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

 143. Bizim gurubumuz var bide bakalimiz var sizinle toplu iş yapmak istiyoruz kocaeli karamurselde elif tez

 144. Evde ek iş istiyorum paketleme işi lütfen yardım edermisiniz

 145. EV işi almak istiyorum

 146. Merhaba,Ankara ‘dayim ve 3 kisiyiz.paketleme işine ihtiyacimiz var ve oğrenciyiz.her gun yapabiliriz.Lutfen geri donuş yapar misjniz.

 147. Merhaba üniversite mezunuyum iş bulamıyorum şu dönemde evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş sağlarsanız çok mutlu olacağım,düzenli iş hızlı teslimat yaparım, şimdiden teşekkür ederim.

 148. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.El becerisi ve el sanatlarında tecrübeliyim.İstanbulda oturuyorum.Bilgilerinize sunarım.

 149. Konya Ereğlide yaşıyorum lise mezunuyum gercekten bu işe cok ihtiyacım var elim hızlıdır her isi temiz ve düzgün bir sekilde yaparım lutfen geri dönüş yapın

 150. Evde yapabileceğim iş arıyorum paketleme montaj tamir işleri arıyorum 0534 657 3899

 151. Bursa Erikli acil işe ihtiyacım var

 152. Merhaba İstanbul b.evlerde oturuyorum acil işe ihtiyacım var 2 çocuk okutuyorum işe ihtiyacım var.

 153. İşe ihtiyacım var evde paketleme işi için 3 kişiyiz Ankara’da ikamet ediyorum haftanın 7 günü günde 12 saat çalışırız siparişleri istenilen gün ve saatte teslim ederiz.

 154. Evde yapilacak is ariyorum istanbul eyupte oturuyorum watsap numaram 05078283111

 155. Reply
  tultakbilal3@gmail.com 01/09/2020 at 23:28

  20 kişiyiz iş istiyom benm 5 cücük var iş istiyurm

 156. Kirikkalede otiruyorum cok fazla disari cikma imkanim yok onun icin evde yapip kazanc elde edebilecegim bir is ariyorum daha once bas vurdugum yerler oldi fakat depozito istiyorlar nice paralri yananlar oldu depozito olmadan olmuyormu

 157. Reply
  Büşra saykal 30/08/2020 at 16:49

  Merhaba Ankaradayiz ve 3 kişiyiz bu işi yaparız 05073827211

 158. Merhba ben kocaeli gebzede oturuyorum paketleme işi istiyorum ise çok ihtiyacım var hemen dönerseniz sevinirim

 159. Reply
  Demet Kandemir 29/08/2020 at 19:50

  Merhaba ben Ankara’da oturuyorum iki çocuk annesiyim çocuklardan biri 7 diğeri 2.5 yaşında ekonomik olarak çok zorluk çekiyorum evde ek iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 160. Reply
  Demet Kandemir 29/08/2020 at 19:50

  Merhaba ben Ankara’da oturuyorum iki çocuk annesiyim çocuklardan biri 7 diğeri 2.5 yaşında ekonomik olarak çok zorluk çekiyorum evde ek iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 161. EVE PAKETLEME İŞİ ALMAK İSTİYORUM.

 162. Evde ek iş alabılırım.

 163. Merhaba evde çalışmak istiyorum evlere nikah şekeri islerin yardımcı olur musunuz paketleme de olur ihtiyacım var lütfen

 164. evde paketleme işleri konusunda veya farklı bir iş de olabilir her türlü iş talebinde bulunmak istiyorum 2 tane çocuğumu okutuyorum bu işe ihtiyacım var vericeginiz işi en iyi şekilde yapicagim bundan şüpheniz olmasın tarafıma geri dönüşunuzu bekliyorum

 165. Reply
  Damla Nur BARAN 22/08/2020 at 12:40

  İstanbul Arnavutköy’de oturuyorum. Öğrenciyim evde her türlü paketleme işi yaparım. 2 kişik grup halinde çalışacağım. İstenilen gün ve saate yetiştirebilecek kapasitedeyim. Elim bu tarz işlere yatkındır. Üniversite öğrencisi olduğum için bu işe ihtiyacım var.

 166. Merhaba İstanbul Beykoz da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum ekibim var 2 cocuk annesiyim calışmaya cok ihtiyacım var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz 0534 584 36 64 numaramdan ulasabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim tşklr

  • Ben Musa sosun aylemle evlere vere bileceyiniz her türlü işlerinizi titizlikle yapar güvenilir Bi şekilde yapar teslim ederim

 167. İstanbul üsküdarda oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 168. Öğrenciyim, para kazanmam gerek evde annemle birlikte her türlü paketleme işini yapabilirim.

 169. Ev hanimiyim istanbulda yaşıyorum evde işe ihtiyacim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim aciliyetli

 170. Merhaba evlere paketleme işi konusunda teminat sunmak suretiyle ve gerekli işveren ve işçi güvenliğinin hukuken sağlandığı koşullar ile ilgili firmalardan evlere iş vermek üzere eş bir deyişle taşeron olarak firmalardan iş almak talebimiz bulunmaktadır. İlgilenenlerin 0531 235 28 65 nolu GSM numarası ile irtibat sağlamaları rica olunur .

 171. Kocaeli izmitte oturuyorum eve paketleme iş ıstiyorum çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 172. Antalya yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum boncuk kına davetiye örgü nikah şekeri hepsini yaparim

 173. Reply
  Kubra turkyilmaz 16/08/2020 at 19:29

  Eskisehir tepebasinda ikamet ediyorum evde yapilabilcek is ariyorum ilgilenirseniz sevinirim

 174. Aydın Didimde oturuyorum evde is yapmak istiyorum kargo ile alır kargo ile teslim edilebilir otobüs şirketi ilede kargo gönderebilirim evde paketleme ,iş temizleme vs her şey yapabilirim yaptırabilirim yuksek iş yaptirma ve yapma potansiyeline sahibim acil cevap meil adresime gönderilirse sevinirim

 175. Evde paketleme işi arıyorum lütfen yardım edermisiniz

 176. İstanbul Esenyurt balık yolunda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.elim yatkındır.lütfen yardımcı olurmusunuz

 177. İstanbul Avrupa halkalı’da oturuyorum evde çalışmak istiyorum daha önceden paketleme yaptığım paketleme temizleme balon paketleme iplik iplik temizleme ben yapamayacağım iş yok hepsinde yaparım işte çok ihtiyacım var

 178. Merhaba Hatay da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum temiz çalışırım elim yatkındır ailemle bu işi yapabilirim.

 179. Reply
  Fatma Nur KARADAĞ 12/08/2020 at 21:05

  evliyim çalışmıyorum evde paketleme işi yapabilirim istanbulda sancaktepe/Samandıra da oturuyorum dönüş sağlarsınız sevinirim

  • Merhaba Kırklareli Lüleburgaz da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 180. Merhabalar,ev hanım8yım,Istanbulda Çekmeköyde oturuyorum.paketleme isi istiyordum

 181. Evime katkıda bulunmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketleme işi yapabilirim Tekirdağ Süleymanpaşa

 182. İşe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 183. 3 kişiyiz ek iş arıyoruz paketleme gibi yardımcı olursanız sevinirim

 184. Paketleme işinden önceden deneyimim var ve elim yatkiz ve el isim hızlıdır. Üniversite öğrencisi olup elim boştur ve kısa sürede baya bir iş yapabilecegime inanıyorum. 21 yaşında olup konya Karapınar da ikamet etmekteyim

 185. Evde paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var lütfen dönüş yapın.

 186. İşe ihtiyacım var yeni evliyim yalovada yaşıyorum

 187. Merhaba ben duygu burdur merkezde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 188. İstanbul esenlerde oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum çocuğum olduğu için çalışamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 189. Ankara Mamak ta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 190. Iyi gunler ben engelliyim speral palsi istanbulda yasiyorum evde paketleme isi istiyorum lutfen bilgi verir misiniz

 191. Reply
  Gizem kurtuldu 28/07/2020 at 15:13

  18 yaşındayım annem ile birlikte evde paketleme işi arıyoruz
  İzmir bayraklı gümüşpala da oturuyoruz her türlü paketlemeyi yapariz 2 haftada 2500, 3000 arası ürün çıkarabiliriz
  Lütfen geri dönüş yapın.

 192. Iyi günler sultan önel 19 yaşındayım ev hanımıyım eve paketleme işi almak istiyorum ihtiyacim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim istanbul

 193. Reply
  Halil ibrahim Bilge 26/07/2020 at 13:48

  Kutahya Tavsanlida oturuyorum evde esimle paketleme katlama isleri yapmak istiyoruz halibobilge43@gmail.com tlf 05464385298

 194. Merhaba istanbul beylikdüzünde oturuyorum eşim çalışmıyor ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 195. Reply
  hatice kızıldaş 24/07/2020 at 17:26

  mrb gaziantep islahiye paketleme isi istiyorum

 196. Gumushaneden yaziyorum paketleme isi yapmak istiyorum nikah sekeri paketleme hepsini yapabiliyorumm donusunuzu bekliyorum

 197. Merhaba çorum merkezde ikamet ediyorum evliyim 1çocuğum var kredi ödüyoruz evde paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım var

 198. Merhabalar ben Elmas İnce Bursa Osmangazi Hürriyet de ikametgah ediyorum 2 çocuk annesiyim eşimin aldığı maaş bize yeterli gelmiyor şuanda işsizim çocuklarımdan bir tanesi üniversitesi diğeri ortaokul öğrencisi eve katkıda bulunmak istiyorum bu konu geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum acil işe ihtiyacım var teşekkür ederim

 199. Merhaba sakarya da oturuyorum evde paketleme işi arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 200. Evlere ek is istiyorum 5 kisilik gurubumuz var istediginiz saatte elinizde olur geri donus yaparsaniz sevinirim 21 yasindayim corumda oturuyorum

 201. Bu işe cok ıhtoyacım vr her turlu ıs gelır elımden paketleme ısıde daha once konaklarda yaptım

 202. Reply
  Alev sağtekin 18/07/2020 at 01:14

  Merhaba ankarada oturuyorum ev hanımıyım elim hızlıdır paketleme işi yapmak istiyorum

 203. Merhaba İstanbul Beykoz da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum bir cok sayıda ekibim var 2 cocuk annesiyim calışmaya cok ihtiyacım var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz 0534 584 36 64 numaramdan ulasabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim tşklr

 204. Elif Yılmaz Kocaeli İzmit’te yaşıyorum evde paketleme işleri arıyorum 3 kişilik ekibiz elimiz hızlı ve yatkındır kapora istemeyen ciddi firmalarla çalışmak isterim getireceğiniz işleri büyük titizlik ve özenle yapıcamıza emin olabilirsiniz ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda dönüş yapılırsa sevinirim hayırlı akşamlar saygılarımla

 205. Ben bursa osmangazi emek geçit mahalle gökalp sokak no 35 te oturuyorum evde paketleme isi istiyorum lütfen

 206. Merhaba evde iki kişiyiz evde yapılıcak iş arıyoruz geri dönüş bekliyorum

 207. Oldukca pratik ve hızlıyımdır paketleme isi istiyorum

 208. Gaziosmanpaşa Küçükköy de oturuyorum, iki çocuk annesiyim ,biri bir buçuk yaşında eşim çalışmıyor,geçim sıkıntısı çekiyoruz

 209. Evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 210. eşim askere gidicek evde paketleme işi yapabilirim geçimimi sağlamam gerek

 211. Merhaba güvenilir ve hızlı ekibim var iş arıyorum paketleme de oldukça hızlı

 212. Evde paketleme işi yapmak ve bilgi almak istiyorum

 213. Reply
  Seyhan Çınar 09/07/2020 at 22:54

  Merhaba ben Seyhan İstanbulda oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi istiyorum elim hızlıdır..ilgilenirseniz sevinirim ..

 214. Reply
  Güler Çiçek 09/07/2020 at 16:08

  Ev hanımıyım istanbul Pendik güllübağlar da yaşıyorum elim çok hızlıdır günü gününe siparişleri hazır ederim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 215. Merhaba işe çok ihtiyacımız var. Babamın işleri durgun 9 aydır calişamiyo işleri yok annem hastalığından dolayı calişamiyo ilaçlarının parasını devlet karşılamıyor tamamen özel maddi açıdan zorlanıyoruz. Ek bir gelirimiz de yok. Lütfen yardımcı olur musunuz gerçekten bu işe çok ihtiyacımız var en azından ihtiyaçlarımızı karşılarız.

 216. Kütahya Tavsanlida oturuyorum evde esimle paketleme yapmak istiyoruz donüs yaparsanız sevinirim

 217. İşe ihtiyacım var

 218. Ankara Sincada yaşıyorum paketleme işine ihtiyacim var evde dhaa knce birçok deneyimim var

 219. Adım Nurgül Selvi. Kahramanmaraş Onikişubatta yaşıyorum. Nişanlıyım. Ben ve nişanlım işten çıkarıldık. Düğün yapacağız. Kirada oturuyorum. Her işi yapabilirim. Elim yatkındır. Bu işi yapmak için fazlasıyla vaktim var ve bu işe çok ihtiyacım var. Ayrıca yanımda 1 arkadaşım ve nişanlım var.

 220. Merhaba . Evde paketleme işi yaparak eşime destek olmak istiyorum . El işine elim yatkındır . Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler .

 221. Yalova-Çınarcık’da yaşıyorum.
  Acil paketleme işine ihtiyacım var.
  Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 222. Reply
  Maryen muhammed 03/07/2020 at 12:09

  Merhaba adım meryem muhammed 4 çocuğum var yabancıyım evde yapacak işe ehtiyacim var evde paketleme işi yapabilirim istanbul küçükçekmecede oturuyorum teşekkürler dönüş yaparsınız sevinirm

 223. Evde yapılabilen paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 224. Mardin artuklu cok ihtiyacim var paketleme isine lutfen cok ihtiyacim var cocumda var 5422866887 donus yaparsaniz sevirim lutfen

  • Yalova-Çınarcık’da yaşıyorum.
   Acil paketleme işine ihtiyacım var.
   Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 225. Evde paketleme işi istiyorum öğrenciyim işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmısınız

 226. Evde ek iş yapmak istiyorum

 227. İşe ihtiyacım var kızım rahatsız çalışamıyorum lütfen dönüş yaparmısınız

  • Merhaba evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz dönüş yapın ödemeler haftalık olup is çok basittir meil adresim ailem.kaya01@gmail buradan ulaşa bilirsiniz

 228. Benimde işe ihtiyacım var lütfen yardimci olun

 229. Merhaba tekirdag merkezde oturuyorum. Pandemiden dolayı işimi kaybettim. Evde paketleme işine ihtiyacım var. Elim hizli ve çabuktur.

 230. Ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 231. Evde is yapmak istiyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 232. Reply
  çiğdem yılmaz 26/06/2020 at 16:51

  evde paketleme işi yapmak istiyorum maddi sıkıntım var geri dönüş bekliyorum

 233. Evde yapılabilen ek iş paketleme istiyorum.

  • İnci kocabaş osmaniye kadirlide oturuyorum eviliyim üç çocuğum var kirada oturuyorum paketleme işi yapmak iştiyorum

 234. Bartin da yaşiyorum paketleme işene ihtiyacim var lütven geri dönuşum yapin

 235. Ben ve eşim paketleme yapabiliriz evimiz musait antaldan 5426090743

 236. İzmir bucada oturuyorum dönerseniz çok sevinirim

  • Corona yüzünden ıssız kaldım acil iş arıyorum evde paketleme işini ben ve eşim rahatlıkla yapabiliriz ilginiz için ts ler

 237. Merhaba izmir bucada oturuyorum 20 yaşındayım bu işe çok ihtiyacım var dönerseniz çok sevinirim

 238. Merhaba ben Ordudayım evde paketleme dizme işleri yapabilirim.05468857262

 239. Reply
  Ayşe dırmıkcı 19/06/2020 at 16:45

  Maraba ve ayşe dırmıkcı istanbul kucukcekmecede oturuyorum sefakoyde oturuyorum paketleme işi istiyorum evime mumkunmu acaba çok ihtiyacım var

 240. Ankarada oturuyorum Maske paketleme işini hızlı temiz ve zamanda teslim ederim ek işe çok ihtiyacım var 05457345417

 241. Yardimlarinizi bekliyorum

 242. Depo var orda ek is yapmak istiyorum aylece 7 kisilik ayleyiz en guzel sekilde yapariz garati verebilirim

 243. Merhaba ben Kayseri’den Emine Göktaş 3 çocuğum var eşim salgın sebebiyle şuanda çalışmamaktadır evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 244. Ekibim var acil ek ise ihtiyacim var.

 245. Merhaba tokatta paketleme işi varsa yapmak istiyorum

 246. Merhaba adım zehra 20 yaşındayım kocaeli ‘nde yaşıyorum okuyorum öğrenciyim. Babam öğretmen biz de annemle eve ek bir gelir sağlamak için paketleme işi yapmak istiyoruz. Zaten uzun zamandır el işleriyle uğraştığımız için elimiz bu tarz işlere yatkın. Eğer sizde bizi uygun görürsenin verdiğiniz işleri seve seve yapmayı bekliyoruz..

 247. Reply
  fatmakochoca@gmail.com 11/06/2020 at 19:16

  ben 35 yaşındayım pandemi den dolayı işimi kaybettim kızımla yaşıyorum ve bir geçim kaynağım yok. el sanatları kurs öğreticisiyim paketleme işini rahatlıkla üstlenebilirim. yani bu iş tam bana göre hem geçinmem için yardımcı olur hemde severek özenle yapabilirim.

  • merhabalar,

   evlere iş veriyoruz yanlız çok talep var gerçekten ihtiyac sahiplerine vermek istiyoruz
   mail adresimiz aşağıdaki gibidir.
   bizimle iletişime geçmeniz rica olunur
   kalbimsenay@hotmail.com

 248. Merhaba eşimden yeni ayrıldım 3 çocuğum var acil iş arıyorum evde pakeyleme işi arıyorum

 249. Merhaba ben Antalya dan Tuğçe bende paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var.

 250. Merhabalar, Elazığ da evde paketleme benzeri iş arıyorum. Konuyla ilgili bilgi verir misiniz

 251. Reply
  yildizgazel02@gmail.com 08/06/2020 at 20:52

  Salgın nedeniyle ise gidemiyoruz acil ise ihtiyacım var

  • salgın nedeniyle esimde bende calısmıyoruz cok acil ödemelerimiz var yardımcı olursanız cok seviniriz simdiden tesekkurler

 252. Merhabalar bebeğim olduğu için çalışamıyorum.. eve paketleme işi,boncuk dizme, nikah şekeri yapımı gibi iş almak istiyorum… El becerim çok iyi ve hızlıdır… Yardımcı olursanız çok sevinirim…

  • Istanbul avcılar da evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz dönüş yapın ödemeler haftalık olup is çok basittir meil adresim ailem.kaya01@gmail buradan ulaşa bilirsiniz

   • Merhaba peketleme işi için rahatsız etmiştim yardımcı olabilirmisiniz

   • Reply
    Gülşah Ekşi 11/04/2021 at 11:32

    İsinizle ilgileniyor bana yardimci olurmusunuz detaylar icin

   • İstanbul şişlide oturuyorum iki arkada dükkanımız var evlere iş dağıtıyoruz bu tür işleri yaptırıp titiz bi şekilde teslim ediyoruz iş vermek isterseniz alabiliriz 20 kişilik ekibim var

 253. Bende eve is istiyorum çok ihtiyacım var borç ödüyorum lütfen banada yardimci olurmusunuz

 254. Ewde her turlu paketleme isi yapabilirim

 255. Merhaba işe ihtiyaçım var paket leme işi arıyorum 6cocugum var filizinan 05551730920

 256. Reply
  şehri çiftci 05/06/2020 at 11:04

  iş istiyorum yardımcı olurmusnuz

 257. Istanbul kartaldayim evde paketleme istiyorum

 258. Merhaba adım şükriye afyonda oturuyorum 5 çocuk annesiyim onların okul masrafları için işe ihtiyacım var eşim çalışmıyor dönüş yaparsanız iyi olur

 259. Reply
  DERYA ÖZDEMİR 02/06/2020 at 23:27

  Merhabalar Derya Özdemir Ankara evliyim 1 çocuğum var 37 yaşındayım ek işe ihtiyacım var evim müsait 1 odamı bu iş için kullanabilirim. Yardımlarınızı rica ederim

  • Reply
   Mine filiz Özcan 23/07/2020 at 12:05

   Merhaba istanbul yesilpinarda oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme işi olabilir. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. El becerimde çok iyidir.

 260. Merhaba Kırklareli’nde oturuyorum öğrenciyim paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • Mrb bn izmir torbalıda oturuyorum evde paketleme isi yaomak ıstıyorum daha oncede yapmışlıgım var

   • Evde ek iş yapmak istiyorum ankara mamakta oturuyorum acıl ıhtıyacım var gunune teslim ederım

 261. İse ıhtıyacım var

  • İlgilenen yok galiba benim de kalabalık bi ailem komşularımız var bu iş tam bize göre ama iletişime geçemiyorum güven sağlayacağıma eminim ve ihtihacım var

   • Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen çok ihtiyacım var

  • Evde paketleme işi yapmak istiyorum Sivas Divriği deyim

 262. Ben İstanbul Ataşehir oturuyorum 33 yaşındayım evde paketleme işi yapmak istiyorum elim çok hızlıdır ve pratik bir insanım 2 çocuğum var eşimin işleri çok kötü.

  • Merhaba, yorumunuzu gördüm ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum ev arkadaşımla birlikte ama güvenilir bir iş bulamadık hepsi kapora ya da kayıt ücreti istiyor siz bulabildiniz mi acaba, bulduysanız yardımcı olabilir misiniz hangi firmayla çalıştınız vs.

 263. Teşekkür ederim ben çok zor bir dönmeden geçiyormuş istanbul çekmeköyde oturuyorum

Leave a reply

Para Kazanma Rehberi
Logo
Enable registration in settings - general